Рішення міської ради  "Про приватизацію об'єктів комунальної власності..."  № 93-25 від 10.06.2022р. 
Документ №93 від 10.06.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

14.06.2022 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(25  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 10.06.2022р.  № 93-25
 

Про приватизацію об’єктів комунальної власності


Керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, частинами 5 та 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», рішеннями Івано-Франківської міської ради від 17.01.2019 року № 3-23 «Про внесення змін до нормативних актів з питань приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська» та  від 28.01.2021 року              № 4-87 «Про затвердження плану заходів на 2021-2022 роки щодо наповнення місцевого бюджету від використання комунальних ресурсів Івано-Франківської міської територіальної  громади» із змінами, внесеними рішенням Івано-Франківської міської ради від 23.02.2022р. №47-20                        «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.01.2021 року № 87-4», враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету міської ради від 08.06.2022 року              № 457), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Приватизувати шляхом продажу з аукціону з умовами об’єкти комунальної власності, вказані в додатку до цього рішення.

2. У разі якщо для участі в аукціоні з умовами з продажу об’єктів, вказаних в додатку до цього рішення, не буде подано жодної заяви на участь в аукціоні з умовами, або у разі відмови єдиного покупця, який подасть заяву на участь в аукціоні з умовами з продажу об’єкта, переможця чи органу приватизації від підписання/затвердження протоколу аукціону або укладення договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, вважати скасованим пункт 1 цього рішення, щодо відповідного об’єкта приватизації.

3. Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради (М. Вітенко):

- забезпечити опублікування інформації про приватизацію об’єктів, вказаних у додатку до цього рішення та інформаційних повідомлень в електронній торговій системі, на офіційному вебсайті Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради та в газеті «Західний кур’єр» у строки, визначені чинним законодавством України;

- у разі настання обставин, зазначених в п. 2 цього рішення, вжити заходи для припинення приватизації відповідного об’єкта, зазначеного в додатку до цього рішення, щодо якого настали такі обставини.

4. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).


Міський голова                                                        Руслан МАРЦІНКІВ

2011-2022 © Всі права застережено.