Рішення міської ради  "Про включення нежитлового приміщення в будинку за адрес..."  № 95-25 від 10.06.2022р. 
Документ №95 від 10.06.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

14.06.2022 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(25  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 10.06.2022р.  № 95-25
 

Про включення нежитлового приміщення в будинку за адресою: вул. Січових Стрільців, 52 в перелік об’єктів, які підлягають приватизації, та його приватизацію


Керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, частинами 5 та 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 4 статті 11 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком подання та розгляду заяв про включення об’єктів комунальної власності Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади до переліків об’єктів, що підлягають приватизації, затвердженим рішенням Івано-Франківської міської ради від 19.06.2020р.  № 184-41, враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету міської ради від 08.06.2022 року № 456), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Включити нежитлове приміщення площею 12,3 кв.м, яке розташоване в будинку за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 52  в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

2. Затвердити експертний висновок про оцінку вартості нежитлових приміщень загальною площею 12,3 м2 на вул. Січових Стрільців, 52 в                       м. Івано-Франківську, складений ОКП «Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації».

3. Приватизувати об’єкт, вказаний у п. 1 цього рішення, шляхом викупу  фізичною особою-підприємцем Кудляком Богданом Івановичем за ціною              115 461,60 грн. (сто п'ятнадцять тисяч чотириста шістдесят одна гривня              60 копійок) з ПДВ.

4. Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради (М. Вітенко) забезпечити опублікування інформації про включення об’єкта, зазначеного в п. 1 цього рішення, в перелік об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі, на офіційному вебсайті Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради та в газеті «Західний кур’єр» у строки, визначені чинним законодавством України.

5. Після завершення приватизації об’єкта, вказаного у п. 1 цього рішення, комунальному підприємству «Управляюча компанія «Комфортний дім» Івано-Франківської міської ради зняти його з балансу в установленому законодавством порядку.

6. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).Міський голова                                                        Руслан МАРЦІНКІВ


2011-2022 © Всі права застережено.