Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 440 від 08.06.2022р. 
Документ №440 від 08.06.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

12.06.2022УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 08.06.2022р.  № 440
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території містаКеруючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики  Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою за умови укладання договору-гарантії про відновлення об’єктів/елементів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам :

1.1.Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Промисловій, 2 Є - Крайківського, 5, терміном 25 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.2. ПП «Альфа Енерго Груп» (Мельник С. П.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Залізничій, 13, терміном 30 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.3. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Шевченка, 8 А, с. Підлужжя, терміном 20 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.4. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Фалдина В.В) на проведення земляних робіт для ремонту мережі теплопостачання на вул. Парковій, 14 - 20, терміном 30 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.5. КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (Савенко В.С.) на проведення земляних робіт для ремонту мережі водопроводу  на вул. Гната Хоткевича, 67 А, терміном 20 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.6. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для заміни корозійного газопроводу середнього тиску на вул. Романа Левицького, терміном 30 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.7. ПП «Альфа Енерго Груп» (Мельник С. П.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Січових Стрільців, 28 А, терміном 30 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.8. ПП «Альфа Енерго Груп» (Мельник С. П.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Марійки Підгірянки, 23, терміном 20 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.9. ПП «Альфа Енерго Груп» (Мельник С.П.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Кардинала Любомира Гузара, 28 , терміном 30 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.10. ОК «ЖБК «Дванадцять» (Боднарчук Т.Л.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання та відовідведенняна вул. Промисловій, 2 Е - Крайківського, 5, терміном 30 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.11. Іванишин Олександрі Іванівні на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання на вул. Ленкавського, (садове товариство «За мир», Сад 1, ділянка №30), терміном 20 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.12. Слаб’яку Роману Дмитровичу на проведення земляних робіт для прокладання мережі водовідведення на вул. 22 Січня, 41, с. Крихівці, терміном 15 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      2. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичній особі:

      2.1. ПП «Альфа Енерго Груп» (Мельник С. П.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Шевченка, 13 А.

      2.2. ПП «Альфа Енерго Груп» (Мельник С.П.) на проведення земляних робіт для прокладання кабелю на вул. Павлика, 6.

      2.3. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Українських Декабристів, 67 А, с. Микитинці.

      2.4. ТОВ «АТК Плюс» (Жаровський В.І.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Богдана Хмельницького, 73А.

      2.5. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для заміни корозійного газопроводу низького тиску на вул. Карпатській.

      2.6. ТОВ «Сейко Інвест Груп» (Феняк С.І.) на проведення земляних робіт для прокладання водопроводу на вул. М. Биха, 17 А.

      2.7. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. 16 Липня, 1А /2, с. Крихівці.

      2.8. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. 16 Липня, 1А /4, с. Крихівці.

      2.9. Гуцуляку Андрію Михайловичу на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання та водовідведення в садовому товаристві «За Мир», ділянка 466.

      3. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) продовжити термін дії дозволу (ордера) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

      3.1. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. 24 Серпня, 14, с. Крихівці, терміном 20 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

      3.2. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Фалдина В. В.) на проведення земляних робіт для ремонту мережі теплопостачання на вул. Сергія Єфремова, 8 – Карпатська, 10-12, терміном 25 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

     3.3. ТОВ «Будівельна компанія «Альянс ІФ і КО» (Хвальбота П.М.) на проведення земляних робіт для капітального ремонту позамайданчикового проїзду на вул. Дашевського (від вул. Незалежності до вул. Стефаника), терміном 50 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

      3.4. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для ремонту газопроводу на вул. С. Гординського, 23, терміном 10 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

      4. Суб’єктам господарювання та фізичним особам, яким згідно цього рішення надано дозвіл (ордер) на проведення земляних робіт для прокладання мереж (електропостачання, газопостачання, водопостачання та водовідведення) подавати до Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради контрольно-виконавчу зйомку в М 1:500 нових інженерних мереж після завершення робіт з відновлення об’єктів благоустрою.

       5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики М. Смушака.
Міський голова                                                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2022 © Всі права застережено.