Рішення виконавчого комітету  "Про продовження дозволів на розташування тимчасових спо..."  № 709 від 03.08.2022р. 
Документ №709 від 03.08.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження нової редакції Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів
Рішення міської ради  №393 від 15.12.2017р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

07.08.2022УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 03.08.2022р.  № 709
м.Івано-Франківськ
 


Про продовження дозволів на розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Івано-Франківської міської територіальної громади, затвердженим рішенням міської ради від 26.11.2021 р. №419-18, Положенням про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, літніх торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів, затвердженим рішенням міської ради від 15.12.2017 р. № 393-17, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


  1. Продовжити дозвіл на розташування терміном на три роки та змінити суб’єкта господарювання тимчасової споруди (реєстраційний номер № 499) розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Мазепи, біля буд. №126а ФОП на ТзОВ «Бубен Ресто Фемілі», (на підставі договору суборенди майна №27/06/22-с від 27 червня 2022р. та заяви суб’єкта господарювання).

2. Продовжити дозвіл на розташування терміном на один рік:

2.1 Суб’єкту господарювання Товариству з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський хлібокомбінат» дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 22,2 мІ, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Федьковича, 7А;

2.2 Суб’єкту господарювання Товариству з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський хлібокомбінат» дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 20,3 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Флотській, навпроти буд. №52 на вул. Млинарській.

2.3 Суб’єкту господарювання Товариству з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський хлібокомбінат» дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 22,2 мІ, зі спорудою зупинки громадського транспорту площею 3,8 м2 розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Хіміків, поруч церкви св. Миколая за умови погодження схеми розташування ТС з організацією, що експлуатує силовий кабель високої напруги;

2.4 Суб’єкту господарювання Товариству з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський хлібокомбінат» дію паспорта прив’язки (реєстраційний № 355) тимчасової споруди площею 19 мІ, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Гетьмана Мазепи, 179;

2.5 Суб’єкту господарювання Товариству з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський хлібокомбінат» дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 9,2 , розташованої в І торговій зоні на вул. Січових Стрільців, 11.

    1. Суб’єкту господарювання Товариству з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський хлібокомбінат» дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 22,58 , розташованої в ІІІ торговій зоні на куті вул. Є. Коновальця - Сорохтея.
    2. Суб’єкту господарювання Товариству з додатковою відповідальністю "Івано-Франківський хлібокомбінат" дію паспорта тимчасової споруди площею 15.75 мІ розташованої  в ІІІ торговій зоні,  на вул. Галицькій, 40;
    3. Суб’єкту господарювання Товариству з додатковою відповідальністю "Івано-Франківський хлібокомбінат"  тимчасової споруди площею 19,6 мІ розташованої в ІІІ торговій зоні, на вул. Івана Павла ІІ, 18 а.

3. Дане рішення вступає в дію після сплати суб’єктами господарювання в 15-денний термін з дати прийняття цього рішення коштів до міського бюджету за фактичне користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

4. Паспорт прив’язки ТС оформляється Департаментом містобудування та архітектури на підставі рішення виконавчого комітету міської ради про надання дозволу на розташування ТС протягом десяти робочих днів.

5. Після прийняття рішення виконавчого комітету міської ради про надання дозволу на розташування ТС, суб’єкт господарювання протягом п’яти робочих днів звертається через Департамент адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська) в Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження міської ради із заявою про укладення договору за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (крім суб’єктів господарювання, тимчасові споруди яких розташовані в межах приватизованих, орендованих чи наданих у постійне користування земельних ділянок).

6. Впродовж 4-ох місяців з дати оформлення паспорта прив’язки, суб’єкт господарювання зобов’язаний привести зовнішній вигляд тимчасових споруд у відповідність до паспортів прив’язки.

7. Після приведення зовнішнього вигляду тимчасових споруд у відповідність до паспорта прив’язки, суб’єктам господарювання звернутися із заявою до Департаменту містобудування та архітектури міської ради, в якій повідомити про виконання вимог паспорта прив'язки тимчасової споруди. Відхилення від паспорта прив'язки тимчасової споруди не допускається.

8. У випадку невиконання цих вимог, паспорт прив’язки тимчасової споруди анулюється, а суб’єкт господарювання зобов’язаний в 30-денний термін демонтувати тимчасову споруду та привести елементи благоустрою, що використовувались, до належного санітарно-технічного стану.

9. Здійснювати контроль:

9.1. Департаменту містобудування та архітектури міської ради(О. Кошик) за виконанням суб’єктами господарювання пункту 6 рішення.

9.2 Комунальному підприємству «Муніципальна інспекція «Добродій» (О. Пікуляк) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог до зовнішнього вигляду тимчасової споруди та її експлуатаційного стану.

10. У випадку реалізації об’єктів капітального будівництва, інженерної інфраструктури, комплексного благоустрою території, тимчасова споруда підлягає демонтажу в місячний термін після повідомлення Департаменту містобудування та архітектури міської ради.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови згідно розподілу посадових обов’язків.Міський голова                                                                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.