Розпорядження міського голови  "Про підготовку звіту міського голови..."  № 259-р від 28.10.2022р. 
Документ №259-р від 28.10.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

01.11.2022УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 28.10.2022р.  № 259-р
 


Про підготовку звіту міського голови


На виконання статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою підготовки звіту міського голови:


1.Керівникам департаментів, управлінь, відділів, служб:


1.1. Подати управлінню організаційно-інформаційної роботи та контролю (web@mvk.if.ua) до 01.11.2022р. звіт про діяльність структурного підрозділу за період з 01.01.2022р. до 01.10.2022 р. в електронному та друкованому варіанті, погоджений із секретарем міської ради, заступником міського голови, керуючим справами згідно з розподілом повноважень.


1.2. Звіти повинні містити інформацію про реалізовані заходи, що мають особливе значення для жителів міста (основні досягнення у звітному періоді, розвиток міської інфраструктури, вирішення критичних зауважень мешканців, впровадження нових ефективних напрацювань, напрямів роботи тощо). При підготовці звіту звернути особливу увагу на якість викладення інформації, її актуальність, та наочність (фото, діаграми, графіки необхідно подавати окремим файлом). Обсяг звіту не повинен перевищувати 10 сторінок друкованого тексту.


2.Секретарю міської ради, заступникам міського голови, керуючому справами виконавчого комітету згідно з розподілом посадових обов’язків взяти під особистий контроль підготовку звіту про розвиток галузі, основні перспективи, шляхи вирішення проблемних питань.


3. Управлінню організаційно-інформаційної роботи та контролю подати узагальнену інформацію відділу патронатної служби для підготовки звіту міського голови та подальшого оприлюднення.


4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                Руслан МАРЦІНКІВ
2011-2022 © Всі права застережено.