НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 27 травня 2018 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 48 від 30.01.2017р. 
Документ №48 від 30.01.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають
Рішення виконавчого комітету  №107 від 23.02.2012р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2012 р. № 107
Рішення виконавчого комітету  №191 від 17.03.2016р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

03.02.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 30.01.2017р.  № 48
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони маютьЗ метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ та відповідно до ст.ст. 31, 32, 33, 71, 744 Цивільного, ст.ст.171, 173, 176, 177 Сімейного Кодексів України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», рішень виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.02.2012р. №107 «Про затвердження положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають», від 17.03.2016 року № 191 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 23.02.2012 р. №107» виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право спільної власності на яке (користування яким) має дитина:

1.1.1. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування яким мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьком –– органу опіки та піклування, а також земельної ділянки за цією ж адресою

1.1.2. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілого буд.–– на вул.–– у м.Івано-Франківську, право користування яким мають ––, – року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьком –– органу опіки та піклування, а також земельної ділянки за цією ж адресою.

1.1.3. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та його батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.4. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини буд.–– на вул.–– в м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьком –– органу опіки та піклування, а також ––, –– року народження, за згодою, поданою його батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.1.5. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частини буд.–– на вул.–– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою його матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладення договорів (купівлі-продажу, дарування тощо) щодо придбання на ім’я дітей майна (житла).

1.2.1. –– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладення договору дарування (купівлі-продажу тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.–– на вул.––, –– у м. Івано-Франківську.

1.2.2. Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладення договору дарування (купівлі-продажу тощо) щодо придбання на ім’я дитини –– частини кв.–– на вул.––, –– у м. Івано-Франківську.

1.2.3. Неповнолітньому –– ,–– року народження, за згодою піклувальника –– на укладення договору дарування (купівлі-продажу тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.–– на вул.––, –– в м. Івано-Франківську.

1.2.4. –– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладення договору дарування (купівлі-продажу тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.2.5. Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладення договору дарування (купівлі-продажу тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.–– на вул.––, ––, корп.–– у м.Івано-Франківську.

1.3. –– на укладення договору довічного утримання (догляду), за яким на її ім’я переходить право власності на цілий буд. –– на вул.–– в с.–– Івано-Франківської міської ради, право користування яким мають –– ,–– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та їх батьком –– органу опіки та піклування, а також на цілу земельну ділянку за цією ж адресою.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до 6-ти місяців.

3. Термін дії дозволу 6 місяців з дня прийняття рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2018 © Всі права застережено.