Розпорядження міського голови  "Про проведення приписки громадян 2006 року народження д..."  № 324-р від 08.12.2022р. 
Документ №324-р від 08.12.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

12.12.2022УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 08.12.2022р.  № 324-р
 


Про проведення приписки громадян 2006 року народження до призовної дільниці Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки


Керуючись ст. 14 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 2021р.№100 «Про внесення змін до Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» та з метою взяття громадян України чоловічої статі 2006 року народження на військовий облік:


1. Начальнику Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Р.Плитусу в період з 03 січня до 31березня 2023 року провести приписку громадян України чоловічої статі 2006 року народження, які проживають на території Івано-Франківської міської територіальної громади до призовної дільниці Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (Івано-Франківський МТЦК та СП).

2. Для проведення приписки громадян до призовної дільниці створити комісію з питань приписки (додаток).

3. Медичний огляд допризовників 2006 року народження покласти на військово-лікарську комісію при Івано-Франківському МТЦК та СП, затверджену розпорядженням міського голови від 18.11.2022 № 301-р.

4. Начальнику управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради А.Вацеба:

- забезпечити передачу амбулаторних та диспансерних карт Ф–25, Ф–25ю на юнаків 2006 року народження в розпорядження комісії з питань приписки до початку роботи медичної комісії;

- забезпечити позачерговий прийом юнаків 2006 року народження, які направлені медичною комісією на стаціонарне та амбулаторне обстеження і лікування;

- організувати роботу рентген-кабінетів і клінічних лабораторій та забезпечити їх необхідними медикаментами для проведення медичних оглядів допризовників.

5. Заступнику міського голови - директору Департаменту освіти та науки міської ради В.Дротянко зобов’язати керівників закладів освіти взяти під особистий контроль дотримання графіка проведення медичної комісії та приписки громадян 2006 року народження до призовної дільниці.

6. Керівникам закладів освіти, підприємств, організацій і установ на вимогу Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки організувати оповіщення громадян, які підлягають приписці, про їх виклик до Івано-Франківського МТЦК та СП та організувати їх своєчасне прибуття відповідно до визначених термінів. Про результати оповіщення особисто повідомляти начальника Івано-Франківського МТЦК та СП з наданням зворотної інформації по кожному допризовнику.

7. Відділу патронатної служби міської ради (О. Гоянюк) опублікувати дане розпорядження в газеті «Західний кур’єр» та висвітлити на офіційному сайті міста.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників міського голови згідно розподілу посадових обов’язків.Міський голова                                                                Руслан МАРЦІНКІВДодатки:2011-2023 © Всі права застережено.