Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на розташування тимчасової споруди..."  № 1307 від 15.12.2022р. 
Документ №1307 від 15.12.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження нової редакції Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів
Рішення міської ради  №393 від 15.12.2017р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

19.12.2022УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 15.12.2022р.  № 1307
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Івано-Франківської міської територіальної громади, затвердженим рішенням міської ради від 26.11.2021 р. №419-18, Положенням про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, літніх торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів, затвердженим рішенням міської ради від 15.12.2017 р. № 393-17, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


    1. Надати дозвіл на розташування тимчасової споруди (далі ТС) терміном на один рік:

1.1. Суб’єкту господарювання Благій І С двох зблокованих тимчасових споруд із зупинкою громадського транспорту загальною площею 32,1 розташованих в ІІІ торговій зоні на розі вул. Вовчинецької-Комунальної на підставі договору купівлі/продажу Марущак Л.Г:

1.2. Суб’єкту господарювання Благій І С двох зблокованих тимчасових споруд загальною площею 42,5 розташованих у ІІІ торговій зоні на вул. Василя Стуса , поруч буд. №13;

1.3 Суб’єкту господарювання Марчаку В М тимчасової споруди площею 30,0 мІ, розташованих у ІІІ торговій зоні у с .Черніїв, вул. Надвірнянська- ГРП в межах приватної земельної ділянки (кадастровий номер 2625887801:01:002:1353).

2. Продовжити дозвіл на встановлення тимчасової споруди терміном на один рік:

2.1. Суб’єкту господарювання Петруніву В Є двох зблокованих тимчасових споруд із зупинкою громадського транспорту загальною площею 14,3 мІ, розташованих в ІІІ торговій зоні, на вул. Вовчинецькій, поруч з будинком № 198.

3. Дане рішення вступає в дію після сплати суб’єктами господарювання в 15-денний термін з дати прийняття цього рішення коштів до міського бюджету за фактичне користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

4. Паспорт прив’язки ТС оформляється Департаментом містобудування та архітектури на підставі рішення виконавчого комітету міської ради про надання дозволу на розташування ТС протягом десяти робочих днів.

5. Після прийняття рішення виконавчого комітету міської ради про надання дозволу на розташування ТС, суб’єкт господарювання протягом п’яти робочих днів звертається через Департамент адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська) в Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження міської ради із заявою про укладення договору за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (крім суб’єктів господарювання, тимчасові споруди яких розташовані в межах приватизованих, орендованих чи наданих у постійне користування земельних ділянок).

6. Впродовж 4-ох місяців з дати оформлення паспорта прив’язки, суб’єкт господарювання зобов’язаний привести зовнішній вигляд тимчасової споруди у відповідність до паспорта прив’язки.

7. Після приведення зовнішнього вигляду тимчасової споруди у відповідність до паспорта прив’язки, суб’єкту господарювання звернутися із заявою до Департаменту містобудування та архітектури міської ради, в якій повідомити про виконання вимог паспорта прив'язки тимчасової споруди. Відхилення від паспорта прив'язки тимчасової споруди не допускається.

8. У випадку невиконання цих вимог, паспорт прив’язки тимчасової споруди анулюється, а суб’єкт господарювання зобов’язаний в 30-денний термін демонтувати тимчасову споруду та привести елементи благоустрою, що використовувались, до належного санітарно-технічного стану.

9. Здійснювати контроль:

9.1.Департаменту містобудування та архітектури міської ради (О.Кошик) за виконанням суб’єктами господарювання пункту 7 рішення.

9.2. Комунальному підприємству «Муніципальна інспекція «Добродій» (М.Шутак) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог до зовнішнього вигляду тимчасової споруди та її експлуатаційного стану.

10. У випадку реалізації об’єктів капітального будівництва, інженерної інфраструктури, комплексного благоустрою території, тимчасова споруда підлягає демонтажу в місячний термін після повідомлення Департаменту містобудування та архітектури міської ради.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови В.Сусаніну.       Міський голова                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.