Рішення міської ради  "Про затвердження Положення про порядок звільнення учас..."  № 221-32 від 22.12.2022р. 
Документ №221 від 22.12.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

26.12.2022 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(32  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 22.12.2022р.  № 221-32
 

Про затвердження Положення про порядок  звільнення учасників бойових дій АТО/ООС, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) під час участі в АТО/ООС, членів  сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, учасників АТО/ООС та членів їх сімей – мешканців Івано-Франківської міської територіальної громади від сплати за житлово-комунальні послуги на 2023 – 2025 рокиВідповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись ст. ст. 26,52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою посилення соціального захисту учасників АТО/ООС, членів сімей учасників та загиблих (померлих) в АТО/ООС, членів  сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України - мешканців Івано-Франківської міської територіальної громади, міська рада


вирішила:


1. Затвердити Положення про порядок  звільнення  учасників  бойових  дій  АТО/ООС, членів їх  сімей, членів  сімей загиблих (померлих) під час участі в АТО/ООС, членів  сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, учасників АТО/ООС  та членів їх сімей – мешканців Івано-Франківської міської територіальної громади від сплати за житлово-комунальні послуги на 2023 – 2025 роки (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Івано-Франківської міської ради від 24.1.22020р. №354-3 «Про затвердження Положення про порядок звільнення учасників бойових дій АТО/ООС, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) під час участі в АТО/ООС та учасників АТО/ООС, членів їх сімей – мешканців Івано-Франківської міської територіальної громади від сплати за житлово-комунальні послуги на 2021-2025 роки».

3.Головним розпорядником коштів Положення визначити департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради (В.Семанюк).

4. Видатки на фінансування Положення у 2023-2025 роках здійснювати в межах кошторисних призначень, передбачених в бюджеті Івано-Франківської міської територіальної громади на відповідні роки на дану мету по головному розпоряднику коштів у відповідності до кодів програмної класифікації видатків.

5. Секретаріату міської ради (С.Козлов) забезпечити опублікування рішення в газеті «Західний Кур’єр» та розмістити на офіційному сайті міста Івано-Франківська.

6. Рішення вступає в силу з 1 січня 2023 року.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького та голову постійної депутатської комісії з питань гуманітарної політики Уляну Павликівську.

Міський голова                                                                         Руслан МАРЦІНКІВ
Додатки:2011-2023 © Всі права застережено.