Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 1347 від 28.12.2022р. 
Документ №1347 від 28.12.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

01.01.2023УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 28.12.2022р.  № 1347
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території містаКеруючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


       1.Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою за умови укладання договору-гарантії про відновлення об’єктів/елементів благоустрою наступним суб’єктам господарювання :

       1.1. ПП «Роса-ІФ» (Ткачук Ю. П.) на проведення земляних робіт для реконструкції каналізаційного колектора на вул. Береговій, терміном 30 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.2. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для ремонту газопроводу низького тиску на вул. Андрія Мельника, 9 Б – Степана Бандери, терміном 15 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.3. ТОВ «Івано-Франківськ теплоенерго» (Громко В.Я.) на проведення земляних робіт для заміни аварійної ділянки теплової мережі на вул. Слави Стецько, 3 А, терміном 20 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.4. ТОВ «Івано-Франківськ теплоенерго» (Громко В.Я.) на проведення земляних робіт для заміни аварійної ділянки теплової мережі на вул. Степана Бандери, 77 - 79, терміном 20 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.5. ТОВ «Івано-Франківськ теплоенерго» (Громко В.Я.) на проведення земляних робіт для заміни аварійної ділянки теплової мережі на вул. П. Ребета, 1, терміном 20 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       2. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання :

       2.1. ТОВ «Сейко Інвест Груп» (Феняк С.І.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Тролейбусній, 1.

       2.2. ТОВ «Сейко Інвест Груп» (Феняк С.І.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Незалежності, 49/2.

       2.3. ПП «Альфа Енерго Груп» (Мельник С.П.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Тичини, 2, 3.

       2.4. ТОВ «КМК Електро» (Кріпкий Т.В.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на площі Ринок, 14.

       2.5. ПП «Івано-Франківськ ЦЕМГІДРО» (Братенко В.Б.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання до житлового будинку на вул. Гоголя, 34.

       3. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики  Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) продовжити термін дії дозволу (ордера) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання :

       3.1. ТОВ «ІБК «Вертикаль» (Орловська І.О.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Незалежності, 231 – Івасюка (методом проколу), терміном 30 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

       3.2. ТОВ «БК «Цитадель ІІ» (Петренко В. О.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі водовідведення на вул. Млинарській, 21 – Ленкавського, 2 А (методом проколу через набережну імені Василя Стефаника), терміном 30 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

       3.3. ТОВ «Благо Буд» (Осташ А.Г.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Степана Бандери, 79, терміном 60 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

       3.4. ТОВ «Івано-Франківськ теплоенерго» (Громко В.Я.) на проведення земляних робіт для заміни аварійної ділянки теплової мережі на вул. Чорновола, 58 А, терміном 15 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       3.5. ТОВ «Млинарське» (Фуштей Г.В.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання (нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення) на вул. Млинарській, терміном 20 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

       4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики М. Смушака.Міський голова                                                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2023 © Всі права застережено.