Рішення виконавчого комітету  "Про організацію та проведення ХІV Міжнародного Різдвяно..."  № 1 від 04.01.2023р. 
Документ №1 від 04.01.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

08.01.2023УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 04.01.2023р.  № 1
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію та проведення ХІV Міжнародного Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях»Керуючись ст.ст.27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статутом територіальної громади міста Івано-Франківська, з метою збереження і популяризації давніх українських традицій та підтримки проведення ХІV Міжнародного Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях», виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


  1. Затвердити програму ХІV Міжнародного Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях» (додаток 1).
  2. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська) спільно з парафією Царя Христа при монастирі оо.Василіян УГКЦ м.Івано-Франківська забезпечити організацію та проведення ХІV Міжнародного Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях».
  3. Департаменту стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із засобами масової інформації, комунікації з мешканцями міської ради (З.Гелеван) довести програму ХІV Міжнародного Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях» до громадськості міста та забезпечити її висвітлення у засобах масової інформації.
  4. Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради (Х.Мельник) посприяти в участі іноземних хорових колективів у фестивалі в режимі «онлайн».
  5. Фінансовому управлінню міської ради (Г.Яцків) профінансувати витрати на організацію та проведення ХІV Міжнародного Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях» відповідно до кошторису (додаток 2).
  6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на Департамент культури міської ради.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В.Дротянко.Міський голова                                                                Руслан МАРЦІНКІВДодатки:2011-2023 © Всі права застережено.