Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволу на розташування тимчасової споруди ..."  № 1189 від 24.11.2022р. 
Документ №1189 від 24.11.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження нової редакції Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів
Рішення міської ради  №393 від 15.12.2017р. Чинний
Рішення міської ради  Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Івано-Франківської міської територіальної громади
Рішення міської ради  №419 від 26.11.2021р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про втрату чинності п. 1.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 24.11.2022р. № 1189 "Про надання дозволу на розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності"
Рішення виконавчого комітету  №425 від 06.04.2023р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.11.2022УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 24.11.2022р.  № 1189
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволу на розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Івано-Франківської міської територіальної громади, затвердженим рішенням міської ради від 26.11.2021 р. №419-18, Положенням про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, літніх торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів, затвердженим рішенням міської ради від 15.12.2017 р. № 393-17, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


    1. Надати дозвіл на розташування тимчасової споруди (далі ТС) терміном на один рік:

1.1.Суб’єкту господарювання тимчасової споруди площею 8,1 , розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Целевича, 16-18.

1.2 Головному управлінню Національної поліції в Івано-Франківській області тимчасової споруди площею 30,0 , розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Горбачевського,14 в мікрорайоні Пасічна поруч Автостанції №2, яка використовуватиметься, як поліцейська станція.

2. Продовжити дозвіл на встановлення тимчасової споруди терміном на один рік:

2.1. Суб’єкту господарювання тимчасової споруди площею 5,3, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Гетьмана Мазепи, 169.

3. Дане рішення вступає в дію після сплати суб’єктами господарювання в 15-денний термін з дати прийняття цього рішення коштів до міського бюджету за фактичне користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

4. Паспорт прив’язки ТС оформляється Департаментом містобудування та архітектури на підставі рішення виконавчого комітету міської ради про надання дозволу на розташування ТС протягом десяти робочих днів.

5. Після прийняття рішення виконавчого комітету міської ради про надання дозволу на розташування ТС, суб’єкт господарювання протягом п’яти робочих днів звертається через Департамент адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська) в Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження міської ради із заявою про укладення договору за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (крім суб’єктів господарювання, тимчасові споруди яких розташовані в межах приватизованих, орендованих чи наданих у постійне користування земельних ділянок).

6. Впродовж 4-ох місяців з дати оформлення паспорта прив’язки, суб’єкт господарювання зобов’язаний привести зовнішній вигляд тимчасової споруди у відповідність до паспорта прив’язки.

7. Після приведення зовнішнього вигляду тимчасової споруди у відповідність до паспорта прив’язки, суб’єкту господарювання звернутися із заявою до Департаменту містобудування та архітектури міської ради, в якій повідомити про виконання вимог паспорта прив'язки тимчасової споруди. Відхилення від паспорта прив'язки тимчасової споруди не допускається.

8. У випадку невиконання цих вимог, паспорт прив’язки тимчасової споруди анулюється, а суб’єкт господарювання зобов’язаний в 30-денний термін демонтувати тимчасову споруду та привести елементи благоустрою, що використовувались, до належного санітарно-технічного стану.

9 Здійснювати контроль:

9.1.         Департаменту містобудування та архітектури міської ради (І.Мусіловський) за виконанням суб’єктами господарювання пункту 7 рішення.

9.2. Комунальному підприємству «Муніципальна інспекція «Добродій» (М. Шутак) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог до зовнішнього вигляду тимчасової споруди та її експлуатаційного стану.

10. У випадку реалізації об’єктів капітального будівництва, інженерної інфраструктури, комплексного благоустрою території, тимчасова споруда підлягає демонтажу в місячний термін після повідомлення Департаменту містобудування та архітектури міської ради.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови В. Сусаніну.Міський голова                                                                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2023 © Всі права застережено.