Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 15 від 12.01.2023р. 
Документ №15 від 12.01.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

16.01.2023УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 12.01.2023р.  № 15
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території міста


Керуючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


       1.Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою за умови укладання договору-гарантії про відновлення об’єктів/елементів благоустрою наступним суб’єктам господарювання :

       1.1. ТОВ «СейкоІнвест Груп» (Феняк С.І.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Незалежності, 49/2, терміном 15 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.2. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для заміни газопроводу середнього тиску на вул. Хіміків, терміном 30 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.3. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для ліквідації витоку газопроводу низького тиску на вул. Запорізькій, 9, 13, терміном 30 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.4. КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (Савенко В.С.) на проведення земляних робіт для ліквідації витоку водопроводу на вул. Чорновола, 121 А, терміном 15 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.5. ТОВ «КМК Електро» (Кріпкий Т.В.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Вовчинецькій - Коломийській, терміном 25 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       2. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики  Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання :

       2.1. ТОВ «Сейко Інвест Груп» (Феняк С.І.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Тролейбусній, 1.

       2.2. ПП «Альфа Енерго Груп» (Мельник С.П.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Тичини, 2, 3.

       2.3. ТОВ «КМК Електро» (Кріпкий Т.В.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Б. Хмельницького, 73А.

       3. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) продовжити термін дії дозволу (ордера) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичній особі:

       3.1. ПП «Житлотехсервіс» (Данченко А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії КЛ-10 кВ до житлового району «Княгинин» на вул. Береговій – набережній імені Василя Стефаника – Надрічній - Промисловій, терміном 15 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

       3.2. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для заміни корозійного газопроводу на вул. Селянській, терміном 30 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

       3.3. Обслуговуючому кооперативу «Житловий 11» (Сьома Т.М.) на проведення земляних робіт для реконструкції газопроводу на вул. Вовчинецькій, 184, терміном 20 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

       3.4. ТОВ «Альфа Констракшн Україна» (Малишко С.О.) на проведення земляних робіт для винесення кабельної лінії на вул. Академіка Сахарова - Андрія Мельника,терміном 15 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

       3.5. Мельникову Андрію Миколайовичу на проведення земляних робіт для реконструкції інженерних мереж водопостачання та водовідведення на вул. Б. Хмельницького, 32 Б - вул. Вовчинецькій, 115 А, терміном 25 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

       3.6. ПП «Вамбуд» на проведення земляних робіт для влаштування заїзду – виїзду з вул. Романа Гурика до житлового будинку на Південному бульварі, 41, терміном 70 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

       4. Суб’єктам господарювання, яким згідно цього рішення надано дозвіл (ордер) на проведення земляних робіт для прокладання мереж (електропостачання) подавати до Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради контрольно-виконавчу зйомку в М 1:500 нових інженерних мереж після завершення робіт з відновлення об’єктів благоустрою.

       5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики М. Смушака.Міський голова                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2023 © Всі права застережено.