Рішення виконавчого комітету  "Про розгляд заяв на виїзд дитини за межі України..."  № 45 від 19.01.2023р. 
Документ №45 від 19.01.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

23.01.2023УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 19.01.2023р.  № 45
м.Івано-Франківськ
 


Про розгляд заяв на виїзд дитини за межі України       Керуючись Конституцією України, ст. 3 Конвенції ООН про права дитини, Сімейним Кодексом України, ст. 56 Цивільного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про охорону дитинства», Законом України «Про звернення громадян», постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини», Правилами перетинання державного кордону громадянами України, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 року № 57 зі змінами та доповненнями, Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24.02.2022 року № 64/02022, на підставі звернень від 16.01.2023 року ЗВ № , від 18.01.2023 року ЗВ № – , – від 18.01.2023 року ЗВ № –, – від 18.01.2023 року ЗВ № –, та – від 18.01.2023 року ЗВ № –, з метою забезпечення реалізації прав, свобод та законних інтересів дитини, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Завірити заяву – про виїзд за межі України її неповнолітнього сина –, – року народження, у супроводі –, – року народження, який зареєстрований за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – в – області – року) тренера спортивного клубу «КАНО», для участі в спортивних змаганнях з дзюдо до міста Бардіїв, Словаччина (словац. Bardejov, Slovensko) в період з 21.01.2023 року до 24.01.2023 року (додаток 1).

2. Завірити заяву – про виїзд за межі України її неповнолітньої дочки –, – року народження, у супроводі –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – в – області – року) вчителя історії ліцею № 18 Івано-Франківської міської ради, –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, м. – – району – області (ID-паспорт № –, виданий – року органом –) педагога-організатора ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – України у – області – року) заступника директора з виховної роботи ліцею ім. Романа Шухевича, та –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – в – області – року) вчителя фізичного виховання ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, для участі в екскурсійній поїздці до міста Дебрецен, Угорщина (угор. Debrecen, Magyarorszбg) в період з 22.01.2023 року до 29.01.2023 року (додаток 2).

3. Завірити заяву – про виїзд за межі України її неповнолітньої дочки –, – року народження, у супроводі –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – в – області – року) вчителя історії ліцею № 18 Івано-Франківської міської ради, –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, м. – – району – області (ID-паспорт № –, виданий – року органом –) педагога-організатора ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – України у – області – року) заступника директора з виховної роботи ліцею ім. Романа Шухевича, та –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – в – області – року) вчителя фізичного виховання ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, для участі в екскурсійній поїздці до міста Дебрецен, Угорщина (угор. Debrecen, Magyarorszбg) в період з 22.01.2023 року до 29.01.2023 року (додаток 3).

4. Завірити заяву – про виїзд за межі України її малолітнього сина –, – року народження, у супроводі –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – в – області – року) вчителя історії ліцею № 18 Івано-Франківської міської ради, –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, м. – – району – області (ID-паспорт № –, виданий – року органом –) педагога-організатора ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – України у – області – року) заступника директора з виховної роботи ліцею ім. Романа Шухевича, та –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – в – області – року) вчителя фізичного виховання ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, для участі в екскурсійній поїздці до міста Дебрецен, Угорщина (угор. Debrecen, Magyarorszбg) в період з 22.01.2023 року до 29.01.2023 року (додаток 4).

5. Завірити заяву – про виїзд за межі України її малолітнього сина –, – року народження, у супроводі –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – в – області – року) вчителя історії ліцею № 18 Івано-Франківської міської ради, –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, м. – – району – області (ID-паспорт № –, виданий – року органом –) педагога-організатора ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – України у – області – року) заступника директора з виховної роботи ліцею ім. Романа Шухевича, та –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – в – області – року) вчителя фізичного виховання ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, для участі в екскурсійній поїздці до міста Дебрецен, Угорщина (угор. Debrecen, Magyarorszбg) в період з 22.01.2023 року до 29.01.2023 року (додаток 5).

6. Завірити заяву – про виїзд за межі України її малолітньої дочки –, – року народження, у супроводі –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – в – області – року) вчителя історії ліцею № 18 Івано-Франківської міської ради, –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, м. – – району – області (ID-паспорт № –, виданий – року органом –) педагога-організатора ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – України у – області – року) заступника директора з виховної роботи ліцею ім. Романа Шухевича, та –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – в – області – року) вчителя фізичного виховання ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, для участі в екскурсійній поїздці до міста Дебрецен, Угорщина (угор. Debrecen, Magyarorszбg) в період з 22.01.2023 року до 29.01.2023 року (додаток 6).

7. Завірити заяву – про виїзд за межі України її малолітньої дочки –, – року народження, у супроводі –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – в – області – року) вчителя історії ліцею № 18 Івано-Франківської міської ради, –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, м. – – району – області (ID-паспорт № –, виданий – року органом –) педагога-організатора ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – України у – області – року) заступника директора з виховної роботи ліцею ім. Романа Шухевича, та –, – року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. –, –, кв. –, м. – (паспорт серії – № –, виданий – в – області – року) вчителя фізичного виховання ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, для участі в екскурсійній поїздці до міста Дебрецен, Угорщина (угор. Debrecen, Magyarorszбg) в період з 22.01.2023 року до 29.01.2023 року (додаток 7).

8. Уповноважити заступника міського голови Олександра Левицького завірити заяву від імені виконавчого комітету міської ради як органу опіки та піклування.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                Руслан МАРЦІНКІВДодатки:2011-2024 © Всі права застережено.