Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 44 від 19.01.2023р. 
Документ №44 від 19.01.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

23.01.2023УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 19.01.2023р.  № 44
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст.6, 31, 32, 33, 56, 71, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. №502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1.Дати дозвіл:

1.1.На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким мають діти:

– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої земельної ділянки за кадастровим номером – (площею – га) та цілого буд.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул. – у с.–Івано-Франківського району Івано-Франківської області, право користування яким мають ––, –– року народження, та –, – року народження, за згодою поданою неповнолітньою та їх батьком – органу опіки та піклування.

1.2.На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла (майна):

– від імені малолітнього –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої земельної ділянки за кадастровим номером – (площею – га) та цілого садового буд.– (загальною площею помешкання – – кв.м) на вул.–, розташованих у садівницькому товаристві «–» у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в Департамент адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська) Івано-Франківської міської ради (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на Службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2023 © Всі права застережено.