Розпорядження міського голови  "Про затвердження персонального складу робочої групи з в..."  № 42-р від 10.02.2023р. 
Документ №42-р від 10.02.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Розпорядження міського голови  Про затвердження персонального складу робочої групи з виявлення фактів продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння неповнолітнім в Івано-Франківській міській територіальній громаді
Розпорядження міського голови  №120-р від 17.03.2021р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

14.02.2023УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 10.02.2023р.  № 42-р
 


Про затвердження персонального складу робочої групи з виявлення фактів продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння неповнолітнім в Івано-Франківській міській територіальній громадіКеруючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», Кодексом України «Про адміністративні правопорушення», Конвенцією ООН «Про права дитини» та з метою посилення відповідальності дорослих за втягування неповнолітніх до вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, продажу електронних сигарет та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння:


1. Затвердити персональний склад робочої групи з виявлення фактів продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння неповнолітнім в Івано-Франківській міській територіальній громаді (додаток).

2.Розпорядження міського голови «Про затвердження персонального складу робочої групи з виявлення фактів продажу алкогольних виробів, електронних сигарет та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згорання неповнолітнім в Івано-Франківській міській територіальній громаді» від 17.03.2021 № 120-р вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця Департамент молодіжної політики та спорту (В. Матешко).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. Левицького.
Міський голова                                                                Руслан МАРЦІНКІВДодатки:2011-2023 © Всі права застережено.