Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження комісії з визначення стану зелених нас..."  № 254 від 09.03.2023р. 
Документ №254 від 09.03.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про утворення комісії
Рішення виконавчого комітету  №453 від 25.03.2021р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

13.03.2023УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 09.03.2023р.  № 254
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження комісії з визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості


Керуючись пп.7 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045 «Про затвердження порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» із змінами, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


  1. Затвердити Положення про постійно діючу комісію з визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Івано-Франківської міської територіальної громади (Додаток 1).
  2. Затвердити склад постійно діючої комісії з визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Івано-Франківської міської територіальної громади в новому складі (Додаток 2).

3. Кошти відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню, сплачуються до бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади і використовуються на створення та відновлення зелених насаджень, створення об’єктів благоустрою, видалення аварійних дерев, формування та обрізку крон зелених насаджень, проведення інвентаризації зелених насаджень, закупівлю посадкового матеріалу декоративних дерев і кущів, квіткової розсади, насіння газонних трав та квітів, родючого ґрунту, інертних матеріалів (щепи, висівки), захист зелених насаджень від шкідників та збудників хвороб, підживлення зелених насаджень, розвиток розсадницької справи, проведення наукових досліджень з визначення погіршення стану зелених насаджень та здійснення комплексу заходів з його покращення.

Не використані у звітному бюджетному році кошти відновної вартості зелених насаджень переходять на наступний рік і використовуються на цілі, передбачені цим рішенням.

4. Рішення виконавчого комітету міської ради від 25.03.2021р. № 453 «Про утворення комісії» вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики М. Смушака.
Міський голова                                                                                Руслан МАРЦІНКІВДодатки:2011-2023 © Всі права застережено.