НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 24 квітня 2018 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 57 від 09.02.2017р. 
Документ №57 від 09.02.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають
Рішення виконавчого комітету  №107 від 23.02.2012р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2012 р. № 107
Рішення виконавчого комітету  №191 від 17.03.2016р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають
Рішення виконавчого комітету  №8 від 12.01.2017р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

13.02.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 09.02.2017р.  № 57
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони маютьЗ метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ та відповідно до ст.ст. 31, 32, 33 Цивільного, ст.ст.171, 173, 176, 177 Сімейного Кодексів України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», рішень виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.02.2012р. №107 «Про затвердження положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають», від 17.03.2016 року № 191 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 23.02.2012 р. №107» виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладення договорів (купівлі-продажу, міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дітям житла (майна):

1.1.1. Неповнолітньому ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладення договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної йому цілої кв.–– на вул.––, ––  в м.Івано-Франківську, з придбанням на ім’я дитини цілої кв.– на вул––, – в м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я дитини житла (майна) за вказаною адресою.

1.1.2. –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладення договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної їй – частини гаража №– в гаражно-будівельному кооперативі №– у м.Івано-Франківську, з придбанням на ім’я дитини – частин кв.– на ––, – у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я дитини житла (майна) за вказаною адресою.

Вважати таким, що втратив чинність п.–. рішення виконавчого комітету міської ради від 12.01.2017 р. №8.

1.2. Сім’ї ––:

1.2.1. Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладення договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної їй – частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьками –– та –– органу опіки та піклування.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я неповнолітньої ––, –– року народження, –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.2.2. Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою батьків –– та ––;

–– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на зняття їх з реєстрації за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.––, ––, кв.––, зобов’язавши батьків після набуття неповнолітньою дочкою власності зареєструвати дітей за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.––, ––, кв.––.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до 6-ти місяців.

3. Термін дії дозволу 6 місяців з дня прийняття рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2018 © Всі права застережено.