Рішення міської ради  "Про самостійне ведення бухгалтерського обліку закладами..."  № 73-35 від 07.04.2023р. 
Документ №73 від 07.04.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

11.04.2023 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(35  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 07.04.2023р.  № 73-35
 


Про самостійне ведення бухгалтерського обліку закладами позашкільної освіти Івано-Франківської міської ради

        


   Керуючись ст.56 Бюджетного кодексу України, ст.ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.23 Закону України «Про освіту», ст.26 Закону України «Про позашкільну освіту», ст.8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», п.5 розділу V наказу Міністерства освіти і науки України від 09 листопада 2018 року  № 1221 (із змінами) «Про затвердження Положення про міжшкільний ресурсний центр», наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31 жовтня 2012 року  №1230 (із змінами) «Про затвердження Типових штатних нормативів позашкільних навчальних закладів», наказом Міністерства молоді та спорту України від 30 липня 2013 року №37 «Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл», листом Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2021 року «Рекомендації до формування штатних розписів міжшкільних ресурсних центрів», з метою підвищення ефективності використання бюджетних коштів та забезпечення фінансової автономії закладів освіти, міська рада


вирішила:


 1. З 01 липня 2023 року здійснювати самостійне ведення бухгалтерського обліку таким закладам позашкільної освіти:
 • Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської міської ради;
 • Мала академія наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради;
 • Міська дитяча екологічна станція Івано-Франківської міської ради;
 • Центр освітніх інновацій  Івано-Франківської міської ради;
 • Міжшкільний ресурсний центр Івано-Франківської міської ради;
 • Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді Івано-Франківської міської ради;
 • Центр «Культурно-універсальна територія «КУТ»» Івано-Франківської міської ради;
 • Центр патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери Івано-Франківської міської ради;
 • Дитячо-юнацький пластовий центр м.Івано-Франківська;
 • Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №1 Івано-Франківської міської ради.

2.  Ввести у штатні розписи закладів позашкільної освіти, вказаних  у п. 1 даного рішення, по 1 штатній одиниці посади бухгалтера (головного бухгалтера) для самостійного ведення бухгалтерського обліку з 01 липня 2023 року та відповідно здійснити оптимізацію штатних одиниць фінансово-економічного відділу (централізованої бухгалтерії) Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.


3. Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради (В.Дротянко) внести відповідні зміни у штатні розписи закладів позашкільної освіти та фінансово-економічного відділу (централізованої бухгалтерії) згідно з даним рішенням.


4. Фінансовому управлінню Івано-Франківської міської ради (Г.Яцків) здійснювати фінансування Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради в межах кошторисних призначень.


5. Розпорядникам бюджетних коштів, вказаних у п. 1 даного рішення, вести бухгалтерський облік відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, вимог, встановлених Державною Казначейською службою України, інших нормативно-законодавчих актів.


6.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - директора Департаменту освіти та науки В.Дротянко та голову постійної комісії міської ради з питань гуманітарної політики У.Досюк.      Міський голова                                                      Руслан  МАРЦІНКІВ
2011-2024 © Всі права застережено.