Рішення виконавчого комітету  "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок в..."  № 636 від 19.05.2023р. 
Документ №636 від 19.05.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

23.05.2023УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 19.05.2023р.  № 636
м.Івано-Франківськ
 


Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів


Керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацом 6 ст.30-1 Закону України «Про охорону дитинства», ст.1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», Порядком надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017р. №268, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 року №1275, враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від - року та від - року, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


  1. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів -, - року народження (свідоцтво про народження Серія -- №-, видане -року відділом реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Івано-Франківського міського управління юстиції), який проживає за адресою: вул.-, -, корп.-, кв.-, м.Івано-Франківськ, на підставі довідки №-, виданої - року Департаментом соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, про те, що -, 2-року народження, встановлено статус члена сім’ї загиблого відповідно до п.5 ч.1 ст.10-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та висновку оцінки потреб сім’ї від 28.04.2023 року, складеного Івано-Франківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  2. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів -, - року народження (свідоцтво про народження Серія 1-- №-, видане - року відділом реєстрації актів цивільного стану Пролетарського районного управління юстиції м.Донецька), який проживає за адресою: вул. -, -, кв.-, м.-, на підставі довідки, виданої Департаментом соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, від - року №- про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи,  та висновку оцінки потреб сім’ї від 11.04.2023 року, складеного Івано-Франківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  3. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів -, - року народження (свідоцтво про народження Серія 1-- №-, видане - року Комінтернівським відділом реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції), який проживає за адресою: вул.-, -, кв.-, м.-, на підставі довідки від - року №-, виданої управлінням соціального захисту населення адміністрації Слобідського району Харківської міської ради, про те, що -, 24.07.2009 року народження, встановлено статус члена сім’ї загиблого відповідно до п.5 ч.1 ст.10-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та висновку оцінки потреб сім’ї від 28.02.2023 року, складеного Івано-Франківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  4. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів -, - року народження (свідоцтво про народження Серія 1- №-, видане - року Івано-Франківським міським відділом реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області), яка проживає за адресою: вул.-, -, кв.-, м.-, на підставі довідки від 28.12.2022 року №-, виданої відділом соціального забезпечення №5 управління соціального захисту населення Чортківської районної військової адміністрації, про те, що -, - року народження, встановлено статус члена сім’ї загиблого відповідно до п.5 ч.1 ст.10-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та висновку оцінки потреб сім’ї від 15.03.2023 року, складеного Івано-Франківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  5. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів -, - року народження (свідоцтво про народження Серія 1- №-, видане року відділом державної реєстрації актів цивільного стану Новоселицького районного управління юстиції Чернівецької області), який проживає за адресою: вул-., -, кв.-, м.-, на підставі довідки від 30.09.2022 року №-, виданої Департаментом соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, про те, що -, - року народження, встановлено статус члена сім’ї загиблого відповідно до п.5 ч.1 ст.10-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та висновку оцінки потреб сім’ї від 19.04.2023 року, складеного Івано-Франківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2023 © Всі права застережено.