Рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення / внесення змін до д..."  № 158-37 від 31.07.2023р. 
Документ №158 від 31.07.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.08.2023 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(37  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 31.07.2023р.  № 158-37
 

Про надання дозволу на розроблення / внесення змін до детального плану території


Керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з врахуванням Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2021 р. № 926, міська рада


вирішила:


1.        Внести зміни до детального плану території:

1.1.        Зміна № 1 детального плану території для багатоквартирної житлової забудови на вул. Л. Ребета – Джохара Дудаєва у м. Івано-Франківську.

2.         Фінансування робіт з розроблення детальних планів території, зазначених в пункті 1 цього рішення, здійснювати за рахунок коштів власників або користувачів земельних ділянок, які мають намір здійснити будівництво об’єктів будівництва.

3.         Департаменту містобудування та архітектури міської ради (О. Кошик) в установленому порядку:

3.1.         Виступити замовником розроблення містобудівної документації, зазначеної у пункті 1 цього рішення;

3.2.         Підготувати матеріали та укласти трьохсторонній договір на виконання робіт з розроблення детальних планів території, зазначених в пункті 1 цього рішення;

3.3.        Строк проведення підготовчих процедур із розроблення детальних планів території складає 6 місяців з дня прийняття цього рішення відповідно до зобов’язань, які зазначені в трьохсторонньому договорі, завданні на проєктування на розроблення детальних планів території та календарного плану виконання робіт з розроблення детальних планів території;

3.4.         Забезпечити оприлюднення розробленої містобудівної документації, зазначеної у пункті 1 цього рішення;

3.5.        Забезпечити проведення громадських слухань та врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, зазначеної у пунктах 1 цього рішення.

4.         Секретаріату міської ради (С. Козлов) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр» та оприлюднити на офіційному вебсайті Івано-Франківської міської ради.

5.         Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови В. Сусаніну та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).

Міський голова                                                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.