Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження результатів конкурсу з визначення опер..."  № 1107 від 25.08.2023р. 
Документ №1107 від 25.08.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення операторів паркування на території Івано-Франківської міської територіальної громади та оголошення конкурсу
Рішення виконавчого комітету  №979 від 26.07.2023р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

29.08.2023УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 25.08.2023р.  № 1107
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження результатів конкурсу з визначення операторів паркування на території Івано-Франківської міської територіальної громадиЗ метою організації на засадах системності паркування на території Івано-Франківської міської територіальної громади, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 р. № 1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.07.2023р. № 979 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення операторів паркування на території Івано-Франківської міської територіальної громади та оголошення конкурсу», виконавчий комітет міської ради


вирішив:

1. Затвердити результати конкурсу з визначення операторів паркування на території Івано-Франківської міської територіальної громади згідно з протоколом № 1 від 18.08.2023 року засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення операторів паркування на території Івано-Франківської міської територіальної громади (додається).

2. Доручити управлінню транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради (А. Гіглюк) укласти договора про обладнання та утримання місць для паркування із переможцями конкурсу з визначення операторів паркування на території Івано-Франківської міської територіальної громади.

3. Доручити управлінню транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради (А. Гіглюк) надати ГУ ДПС в Івано-Франківській області перелік осіб, з якими укладено договора про обладнання та утримання місць для паркування транспортних засобів на території Івано-Франківської міської територіальної громади.

4. Відділу патронатної служби виконавчого комітету (О. Гоянюк) опублікувати дане рішення в медіа.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики М. Смушака.Перший заступник міського голови                                  Вікторія СУСАНІНА2011-2023 © Всі права застережено.