Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 1108 від 25.08.2023р. 
Документ №1108 від 25.08.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську
Рішення виконавчого комітету  №502 від 23.04.2019р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

29.08.2023УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 25.08.2023р.  № 1108
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст.6, 31, 32, 33, 56, 71, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. №502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1.Дати дозвіл:

1.1.На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким мають діти:

– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську, право користування якою мають її діти –, – року народження, та –, – року народження.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла (майна):

1.2.1. Неповнолітній –, – року народження, за згодою батьків – та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, –, корп.– у м.Івано-Франківську.

1.2.2. Неповнолітньому –, – року народження, за згодою батьків – та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул. – ,– у с– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, цілого нежитлового приміщення – (загальною площею – кв.м) на вул.–, – у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, цілого нежитлового приміщення –(загальною площею – кв.м) на вул.–, – у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

1.2.3. – та – від імені малолітньої –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул–, – у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни тощо) щодо відчуження належного дитині майна (житла):

Неповнолітній –, – року народження, за згодою матері – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їй – частини земельної ділянки (площею – га) за кадастровим номером – на вул.–, – в м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітньої –, – року народження, – частини буд.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, – частини земельної ділянки (площею – га) за кадастровим номером –, та – частини земельної ділянки (площею – га) за кадастровим номером –.

1.4 – від імені малолітньої –, – року народження, на укладення договору про поділ спадкового майна між спадкоємцями, за яким спадщина розподіляється наступним чином:

–, –року народження, переходить:

-        автомобіль марки –, випуску – року, реєстраційний номер –,

–, – року народження переходить:

земельна ділянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею – га, що знаходиться на території с.–, урочище «–», кадастровий номер земельної ділянки –;

-        грошові вклади в сумі – доларів – на депозитному рахунку, відкритому 13.10.2022 року в –

–, – року народження, переходить:

земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства площею – га, яка розташована на території с.–, урочище «–» Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, кадастровий номер –,

–, – року народження, переходить:

-        – частина кв.– на вул.– ,– в м.Івано-Франківську.

1.5. – від імені малолітньої –, – року народження, на відчуження належної їй – частини транспортного засобу  –, – року випуску, загальний легковий хетчбек – В, колір білий, реєстраційний номер –, ідентифікаційний номер – та зняття вищезазначеного автомобіля марки –, – року випуску з обліку в компетентних органах. Зобов’язати – забезпечити майнові права дитини шляхом поповнення рахунку дитини для зарахування коштів, виручених від продажу частини  автомобіля.

2. Зняти заборону на відчуження будинку – на вул.22 Січня у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, у зв’язку з усуненням обставин, що обумовили накладення заборони на відчуження нерухомого майна дитини. 

3. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в Департамент адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська) Івано-Франківської міської ради (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на Службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Перший заступник

міського голови                                                                Вікторія СУСАНІНА2011-2024 © Всі права застережено.