Рішення виконавчого комітету  "Про влаштування дітей-сиріт на повне державне забезпече..."  № 1126 від 01.09.2023р. 
Документ №1126 від 01.09.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

05.09.2023УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 01.09.2023р.  № 1126
м.Івано-Франківськ
 


Про влаштування дітей-сиріт на повне державне забезпечення


  Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 66, 67 Цивільного кодексу України, Сімейним кодексом України, ст.ст. 11, 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування», п. 35 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», беручи до уваги рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 30.08.2023 року, з метою захисту прав та інтересів дітей виконавчий комітет міської ради


вирішив:


  1. Влаштувати дитину-сироту_____, ______ року народження, до Брошнівського професійного лісопромислового ліцею на повне державне забезпечення.
    1. Функції піклувальника над дитиною-сиротою_____, ____ року народження, покласти на адміністрацію навчального закладу Брошнівського професійного лісопромислового ліцею, до прийняття рішення про влаштування до сімейних форм виховання.
  1. Службі у справах дітей  (І. Рохман) підготувати необхідній пакет документів для влаштування дитини-сироти до державного закладу.
  2. Влаштувати дитину-сироту_______, _____ року народження, на повне держане забезпечення в Соціально – реабілітаційний центр (дитяче містечко) БО «Містечко милосердя Святого Миколая для людей, що потребують допомоги».
    1. Функції піклувальника над дитиною-сиротою_______, ____ року народження, покласти на адміністрацію Соціально – реабілітаційного центру (дитяче містечко) БО  «Містечко милосердя  Святого Миколая для людей, що потребують допомоги» до прийняття рішення про влаштування до сімейних форм виховання.
  1. Службі у справах дітей  (І. Рохман) підготувати необхідній пакет документів для влаштування дитини-сироти до державного закладу.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                                         Руслан МАРЦІНКІВ2011-2023 © Всі права застережено.