Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 1128 від 01.09.2023р. 
Документ №1128 від 01.09.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську
Рішення виконавчого комітету  №502 від 23.04.2019р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

05.09.2023УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 01.09.2023р.  № 1128
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст.6, 31, 32, 33, 56, 71, 203, 1278 Цивільного кодексу України, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. №502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, беручи до уваги рекомендації комісії з питань захисту прав дитини 30.08.2023 року, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


1.Дати дозвіл:

1.1.На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким мають діти:

–– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частин кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – в м.Івано-Франківську, право користування якою має її дитина –, – року народження, за згодою, поданою неповнолітньою органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла (майна):

1.2.1. Неповнолітній –, – року народження, за згодою батьків – та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частини кв– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул–, – в м.Івано-Франківську.

1.2.2. – та – від імені малолітнього –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни тощо) щодо відчуження належного дитині майна (житла):

1.3.1. – та – від імені малолітнього – ,– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної йому – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на –, – у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітнього –, – року народження, – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську.

1.3.2. – від імені малолітньої –, – року народження, на укладання договору дарування (купівлі-продажу) щодо відчуження належної їй – частини земельної ділянки площею – га за кадастровим номером – (цільове призначення: для індивідуального садівництва) та –– частини буд.– (площею – кв.м) в садівничому товаристві «Калиновий гай» у с.–Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітньої –, – року народження, – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, –, корп.– у м.Івано-Франківську.

1.4. – від імені малолітніх –, – року народження, та –, – року народження, на укладання договору про поділ спадкового майна між спадкоємцями, за яким:

малолітнім дітям –, – року народження, та –, – року народження, в рівних частках кожному переходить наступне майно:

- нежитлове приміщення № – ,–, – в м.Івано-Франківську на вул.– (вулиця –, вулиця –), буд.№ – (нежитлове приміщення, загальною площею – кв.м);

- квартира № – (загальною площею –  кв.м, житловою площею – кв.м) на вул. – ,– у м.Івано-Франківську;

- квартира № – (загальною площею – кв.м, житловою – кв.м) на вул. –, – у м. Івано-Франківську;

- грошові вклади з процентами та компенсаціями в –, залишок коштів – грн та в – залишок коштів – грн;

  • –, – року випуску, реєстраційний номер –, номер шасі –;
  • – модель –, тип седан, – року випуску, реєстраційний номер –, синього кольору, номер шасі –;
  • – модель –, тип вантажний фургон, – року випуску, реєстраційний номер –, білого кольору, номер шасі –;
  • –, модель –, тип мотоцикл, – року випуску, реєстраційний номер –, білого кольору, шасі номер –;

– переходить наступне майно:

– частка квартири № – (загальною площею – кв.м, житловою площею - ) на вул. – (–), буд. №– в м. Івано-Франківську;

- земельна ділянка для ведення садівництва, площею – га, що знаходиться на території Івано-Франківської міської ради, кадастровий номер –;

- земельна ділянка для індивідуального садівництва, площею – га, що знаходиться на території садівницького товариства «–» м.Івано-Франківська Івано-Франківської області, кадастровий номер –.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в Департамент адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська) Івано-Франківської міської ради (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на Службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.
Міський голова                                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2023 © Всі права застережено.