Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 1159 від 08.09.2023р. 
Документ №1159 від 08.09.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську
Рішення виконавчого комітету  №502 від 23.04.2019р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

12.09.2023УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 08.09.2023р.  № 1159
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони маютьКеруючись ст.ст.6, 31, 32, 33, 56, 71, 203, 1278 Цивільного кодексу України, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. №502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, беручи до уваги рекомендації комісії з питань захисту прав дитини 30.08.2023 року, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1.Дати дозвіл:

1.1.На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким мають діти:

–  на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілого буд– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– в с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, право користування якою має її дитина –, – року народження, за згодою, поданою її батьком – органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла (майна):

Неповнолітній –, – року народження, за згодою матері – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– ,–, корп.– в м.Івано-Франківську.

Вважати таким, що втратив чинність п.1.2.1 рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 10.08.2023 року №1025.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни тощо) щодо відчуження належного дитині майна (житла):

Неповнолітній –, – року народження, за згодою батьків – та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної цілої кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою – – кв.м) на вул.– ,– у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітньої –, – року народження, цілого буд.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області та земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею – га за кадастровим номером –.

Вважати таким, що втратив чинність п.1.3 рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 10.08.2023 року №1025.

1.4. Неповнолітній –, – року народження, за згодою матері – на відчуження належної їй – частини транспортного засобу –, – року випуску, тип кузова – спеціалізований вантажний платформа тентована, колір сірий, реєстраційний номер –, ідентифікаційний номер – та зняття вищезазначеного автомобіля марки – з обліку в компетентних органах. Зобов’язати – забезпечити майнові права дитини шляхом зарахування, виручених від продажу коштів на відкриті на ім’я  дитини картковий рахунок в АТ КБ «Приватбанк».

1.5. – від імені малолітнього –, – року народження, на укладання договору про поділ спадкового майна між спадкоємцями, за яким:

– –року народження, переходить:

-1/4 частина кв.– на вул.–, – в м.Івано-Франківську;

- ціла земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею – га, кадастровий номер –, яка розташована на території – селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області;

–  переходить:

  • транспортний засіб, реєстраційний номер –, марка –, рік випуску –, номер кузова –.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в Департамент адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська) Івано-Франківської міської ради (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на Службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.