НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 21 травня 2018 року
 
 Розпорядження міського голови  "Про внесення змін в додаток до розпорядження міського г..."  № 126-р від 06.03.2017р. 
Документ №126-р від 06.03.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Розпорядження міського голови  Про створення міської робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати
Розпорядження міського голови  №48-р від 03.02.2017р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

10.03.2017УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 06.03.2017р.  № 126-р
 


Про внесення змін в додаток до розпорядження міського голови від 03.02.2017р. № 48-рУ зв’язку із кадровими змінами у складі міської робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, керуючись ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:


1. Внести зміни в додаток до розпорядження міського голови від 03.02.2017р. № 48-р “Про створення міської робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати”:

1.1. Вивести зі складу міської робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати:

- Пілку Оксану Ярославівну заступника начальника відділу доходів фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

1.2. Ввести в склад міської робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати:

- Синоверську Людмилу Яремівну заступника начальника управління начальника відділу планування та аналізу бюджету фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Богдана Білика.Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2018 © Всі права застережено.