Рішення виконавчого комітету  "Про внесення змін до переліку адміністративних послуг..."  № 1306 від 06.10.2023р. 
Документ №1306 від 06.10.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження переліку адміністративних послуг
Рішення міської ради  №134 від 28.07.2023р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

10.10.2023УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 06.10.2023р.  № 1306
м.Івано-Франківськ
 


Про внесення змін до переліку адміністративних послуг


Керуючись ст. 6, 7, 8, 12 Закону України «Про адміністративні послуги» та ст. 52, ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.05.2014р. №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг», розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.08.2022р. №729-р «Про внесення змін у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014р. №523»,  Положення про Департамент адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська) Івано-Франківської міської ради та Регламенту Департаменту адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська) Івано-Франківської міської ради,  відповідно до рішення Івано-Франківської міської ради від 28.07.2023р. №134-37 «Про затвердження переліку адміністративних послуг»,  виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

1.Внести зміни до додатку 1 переліку адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Івано-Франківської міської ради в Департаменті адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська), затвердженим рішенням міської ради від 28.07.2023р. №134-37:

1.1. Пункт 8 «Видача ордерів (дозволів) на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земельних та/або ремонтних робіт Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики» викласти в новій редакції «Видача дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земельних та/або ремонтних робіт Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики».

1.2. Пункт 29 «Компенсація власниками житла витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики» викласти в новій редакції «Компенсація власникам житла витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики».

1.3.Пункт 43 «Рішення про припинення права користування земельною ділянкою (оренди, постійного користування, сервітутного користування) –Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства» викласти в новій редакції «Рішення про припинення права користування земельною ділянкою (оренди, власності, постійного користування, сервітутного користування) – Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства».

1.4. Пункт 220 «Реєстрація декларації про готовність до експлуатації об’єкта. (до Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт) –Управління з питань Державного архітектурно-будівельного контролю» викласти в новій редакції «Реєстрація декларації про готовність до експлуатації об’єкта (відповідно до Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт) –Управління з питань Державного архітектурно-будівельного контролю».

1.5. Пункт 221 «Реєстрація декларації про готовність до експлуатації самочинно збудованого об’єкта, на яке визнано право власності за рішенням суд –Управління з питань Державного архітектурно-будівельного контролю» викласти в новій редакції «Реєстрація декларації про готовність до експлуатації самочинно збудованого об’єкта, на яке визнано право власності за рішенням суду –Управління з питань Державного архітектурно-будівельного контролю».

1.6. Пункт 225 «Видача дозволу (внесення змін) на виконання будівельних робіт* –Управління з питань Державного архітектурно-будівельного контролю» викласти в новій редакції «Видача дозволу (внесення змін) на виконання будівельних робіт** –Управління з питань Державного архітектурно-будівельного контролю».

1.7. Пункт 226 «Видача сертифіката про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта* –Управління з питань Державного архітектурно-будівельного контролю» викласти в новій редакції «Видача сертифіката про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта** –Управління з питань Державного архітектурно-будівельного контролю».

2.Внести зміни до додатку 1 переліку адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Івано-Франківської міської ради в Департаменті адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська), затвердженим рішенням міської ради від 28.07.2023р. №134-37, доповнивши його наступним пунктом:

2.1.Пункт 270 «Реєстрація повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1)/про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1) – Управління з питань Державного архітектурно-будівельного контролю».

3.Внести зміни до додатку 2 переліку адміністративних послуг, які надаються територіальними органами центральних органів виконавчої влади в Департаменті адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська), затвердженим рішенням міської ради від 28.07.2023р. №134-37, доповнивши його наступними пунктами:

3.1.Пункт 144 «Встановлення статусу учасника бойових дій, видача посвідчення – Міністерство у справах ветеранів України».

3.2.Пункт 145 «Позбавлення статусу учасника бойових дій за заявою такої особи – Міністерство у справах ветеранів України».

3.3.Пункт 146 «Призначення одноразової грошової допомоги у разі інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та/або іншої країни проти України, бойових дій та збройного конфлікту – Міністерство у справах ветеранів України».

3.4.Пункт 147 «Видача нового посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, постраждалого учасника Революції Гідності замість непридатного/втраченого та у разі зміни персональних даних – Міністерство у справах ветеранів України».

3.5.Пункт 148 «Призначення одноразової грошової допомоги членам сім’ї, батькам та утриманцям волонтера, загиблого (померлого) внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та/або іншої країни проти України, бойових дій та збройного конфлікту  – Міністерство у справах ветеранів України».

3.6.Пункт 149 «Призначення одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» – Міністерство у справах ветеранів України».

3.7.Пункт 150 «Встановлення факту одержання ушкоджень здоров’я від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України – Міністерство у справах ветеранів України».

3.8.Пункт 151 «Надання відомостей з Єдиного державного реєстру ветеранів війни – Міністерство у справах ветеранів України».

4.Вилучити Пункт 82 додатку 2 переліку адміністративних послуг, які надаються територіальними органами центральних органів виконавчої влади в Департаменті адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська), затвердженим рішенням міської ради від 28.07.2023р. №134-37, «Затвердження реєстрових карт об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходівУправління екології та природніх ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації».

5.Вилучити Пункт 83 додатку 2 переліку адміністративних послуг, які надаються територіальними органами центральних органів виконавчої влади в Департаменті адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська), затвердженим рішенням міської ради від 28.07.2023р. №134-37, «Затвердження паспорта місць видалення відходів – Управління екології та природніх ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації».

6.Суб’єктам надання адміністративних послуг  протягом 15 календарних днів після прийняття даного рішення розробити та подати інформаційні та технологічні картки.

7.Відповідальність за достовірність та повноту інформації, викладеної у інформаційних та технологічних картках, покладається на суб’єктів надання адміністративних послуг.

8.Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення виконавчого комітету міської ради покласти на Департамент адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська) (Б.Питель).

9.Контроль за виконанням рішення покласти на уповноваженого з питань системи управління якістю, керуючого справами виконавчого комітету міської ради І.Шевчука.Міський голова                                                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.