Розпорядження міського голови  "Про проведення приписки громадян 2007 року народження д..."  № 443-р від 03.11.2023р. 
Документ №443-р від 03.11.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

07.11.2023"Західний кур'єр" 47 23.11.2023УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 03.11.2023р.  № 443-р
 


Про проведення приписки громадян 2007 року народження до призовної дільниці Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки


       Керуючись ст. 14 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 2021р. №100 «Про внесення змін до Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» та з метою взяття громадян України чоловічої статі 2007 року народження на військовий облік:

       

       1. Начальнику Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковнику Р. Плитусу в період з 02 січня до 31 березня 2024 року провести приписку громадян України чоловічої статі 2007 року народження, які проживають на території Івано-Франківської міської територіальної громади до призовної дільниці Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

       2. Для проведення приписки громадян до призовної дільниці створити комісію з питань приписки (додаток 1).

       3. Медичний огляд допризовників 2007 року народження покласти на військово-лікарську комісію при Івано-Франківському МТЦК та СП.

       4. Начальнику управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради А. Вацебі:

       - з 20 листопада 2023 року до 31 березня 2024 року для проведення медичної комісії виділити для Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки медичних працівників (додаток 2);

       - медичну комісію призовної дільниці забезпечити медичним устаткуванням, інструментарієм, медикаментами та іншим необхідним майном (додаток 3);

       - забезпечити передачу амбулаторних та диспансерних карт Ф–25, Ф–25ю на юнаків 2007 року народження в розпорядження комісії з питань приписки до початку роботи медичної комісії;

       - забезпечити позачерговий прийом юнаків 2007 року народження, які направлені медичною комісією на стаціонарне та амбулаторне обстеження і лікування;

       - організувати роботу рентген-кабінетів і клінічних лабораторій та забезпечити їх необхідними медикаментами для проведення медичних оглядів допризовників.

       5. Заступнику міського голови - директору Департаменту освіти та науки міської ради В.Дротянко зобов’язати керівників навчальних закладів взяти під особистий контроль дотримання графіка проведення медичної комісії та приписки громадян 2007 року народження до призовної дільниці.

       6. Керівникам навчальних закладів, підприємств, організацій і установ на вимогу Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки організувати оповіщення громадян, які підлягають приписці, про їх виклик до Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки та організувати їх своєчасне прибуття відповідно до визначених термінів. Про результати оповіщення особисто повідомляти начальника Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки з наданням зворотньої інформації по кожному допризовнику.

       7. Відділу патронатної служби (О. Гоянюк) опублікувати дане розпорядження в газеті «Західний кур’єр» та висвітлити на офіційному вебсайті міста.

       8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови згідно розподілу посадових обов’язків.
Міський голова                                                                                Руслан МАРЦІНКІВДодатки:2011-2024 © Всі права застережено.