Розпорядження міського голови  "Про виготовлення бланків спеціального військового облік..."  № 479-р від 21.11.2023р. 
Документ №479-р від 21.11.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

25.11.2023УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 21.11.2023р.  № 479-р
 


Про виготовлення бланків спеціального військового обліку для оформлення бронювання військовозобов’язаних працівників за виконавчим комітетом Івано-Франківської міської радиЗ метою забезпечення взаємоузгодженої роботи виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки щодо оформлення посвідчень про відстрочку та відповідно до повноважень, визначених статтею 18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», щодо організації бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час, а також на підставі п. 49 Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2015 року № 45 (редакції постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 року № 12):


       1. Олійник Наталії Олегівні, головному спеціалісту відділу кадрів Івано-Франківської міської ради, відповідальній за ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів і бронювання військовозобов’язаних:

       1.1. Виготовити бланк спеціального військового обліку за формою згідно з додатком 5 у кількості 01 штука та присвоїти йому номер № ІФМ 00068.

       1.2. Забезпечити належне оформлення та зберігання бланку спеціального військового обліку відповідно до чинного законодавства України.

       2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.Міський голова                                                 Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.