Проєкти документа
Проєктів немає
Пов'язані документи
Пов'язаних документів немає
Історія документа
Історії немає
Публікації документа
11.12.2009
Про нагородження грамотами виконкому міської ради та відзначення подяками міського голови
За сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородити грамотами виконкому міської ради та відзначити подяками міського голови :
- грамотами виконкому міської ради :
Андрійчука Мирослава Миколайовича – заступника голови комітету фізичної культури і спорту виконкому міської ради
Маліновську Ірину Василівну – начальника відділу організаційно-інформаційної роботи управління організаційно-інформаційної роботи та контролю виконкому міської ради
Марків Галину Володимирівну – секретаря Микитинецької сільської ради
Руденко Галину Степанівну – головного спеціаліста відділу міжнародних зв’язків управління економічного та інтеграційного розвитку виконкому міської ради
Сусаніну Вікторію Юріївну – начальника фінансового управління виконкому міської ради
Халака Миколу Миколайовича – першого заступника начальника управління капітального будівництва виконкому міської ради
- подяками міського голови :
Атаманчук Любов Зеновіївну – сільського голову с.Угорники.
Біланюк Лесю Ярославівну – провідного спеціаліста з контролю звернень громадян управління архітектури і містобудування виконкому міської ради
Ботвина Романа Володимировича – головного спеціаліста відділу підтримки та розвитку підприємництва управління економічного та інтеграційного розвитку виконкому міської ради
Буртика Віталія Ярославовича – помічника першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради
Бякову Галину Дмитрівну – головного спеціаліста управління з питань надзвичайних ситуацій виконкому міської ради
Веляник Марію Михайлівну – головного спеціаліста відділу сім’ї та гендерної політики управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики виконкому міської ради
Габчака Віктора Орестовича – головного спеціаліста відділу приватизації Фонду комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська
Ганчака Олега Васильовича – головного спеціаліста відділу торгівлі управління торгівлі виконкому міської ради
Голей Ангеліну Володимирівну – заступника начальника управління культури виконкому міської ради
Гривінську Галину Вікторівну – спеціаліста ІІ категорії служби у справах дітей виконкому міської ради
Гречанюка Петра Дмитровича – депутата міської ради від фракції «Українська Народна Партія»
Гробельного Ігоря Несторовича – депутата міської ради від фракції «Блок Юлії Тимошенко»
Дорошевич Наталію Вікторівну – головного спеціаліста служби оперативного реагування виконкому міської ради
Жилюк Тамару Володимирівну – спеціаліста І категорії з питань загальної середньої освіти управління освіти і науки виконкому міської ради
Кімакович Наталію Євстахіївну – спеціаліста ІІ категорії відділу сприяння діяльності депутатів виконкому міської ради
Коваля Миколу Васильовича – головного спеціаліста відділу промисловості та інвестиційного супроводу управління економічного та інтеграційного розвитку виконкому міської ради
Ковальчук Оксану Василівну – начальника відділу патронатної служби виконкому міської ради
Лозового Олексія Ярославовича – начальника відділу землеустрою сервітутного права самоврядного контролю управління земельних відносин виконкому міської ради
Лосюк Світлану Дмитрівну – заступника начальника управління архітектури і містобудування виконкому міської ради
Лущак Ірину Михайлівну – спеціаліста І категорії міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Маланюка Богдана Миколайовича – начальника відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи виконкому міської ради, депутата міської ради від фракції «Наша Україна»
Мельниковича Мирослава Івановича – начальника відділу енергозбереження та комунальних підприємств управління економічного та інтеграційного розвитку виконкому міської ради
Микитин Олександру Василівну – секретаря Хриплинської сільської ради
Нагірного Михайла Васильовича – начальника господарського відділу виконкому міської ради
Назара Михайла Мирославовича – сільського голову с.Вовчинець
Нечипор Марію Іванівну – головного спеціаліста відділу програмування та комп’ютерного забезпечення фінансового управління виконкому міської ради
Петріва Стефана Юрійовича – заступника начальника управління, начальника відділу комплектації і маркетингу управління капітального будівництва виконкому міської ради
Побідинську Мирославу Ярославівну – провідного спеціаліста міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Ребрик Тетяну Ріхардівну – друкарку І категорії відділу державної реєстрації (Реєстраційної палати) виконкому міської ради
Роговик Галину Михайлівну – секретаря-референта керуючого справами виконкому міської ради
Рудак Ганну Миколаївну – спеціаліста І категорії з питань загальної середньої освіти управління освіти і науки виконкому міської ради
Семанюка Василя Миколайовича – начальника відділу допомог, соціальних компенсацій та гуманітарних питань управління праці та соціального захисту населення виконкому міської ради
Семанюка Ярослава Івановича – депутата міської ради від фракції «Наша Україна»
Сливанюка Василя Дмитровича – начальника архівного відділу виконкому міської ради
Стефанишин Олександру Іванівну – головного спеціаліста відділу внутрішньої політики виконкому міської ради
Стефуняк Галину Іванівну – начальника відділу нагляду за додержанням вимог законодавства при призначенні (перерахунку) та виплаті пенсій управління праці та соціального захисту населення виконкому міської ради
Струтинського Василя Олексійовича – державного реєстратора відділу державної реєстрації (Реєстраційної палати) виконкому міської ради
Тріщ Наталію Ярославівну – начальника відділу кадрів виконкому міської ради
Фільварок Надію Ігорівну – спеціаліста І категорії відділу з питань опіки та піклування служби у справах дітей виконкому міської ради
Федорончук Ольгу Теофілівну – завідувача сектору відділу субсидій виконкому міської ради
Хімчак Богдану Михайлівну – провідного спеціаліста відділу субсидій виконкому міської ради
Хвесика Михайла Яковича – головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому міської ради
Чмелик Людмилу Іванівну – заступника начальника управління освіти і науки з прогнозування розвитку освіти та соціально-економічних питань виконкому міської ради
Шкаврідко Ганну Василівну – старшого інспектора управління праці та соціального захисту населення виконкому міської ради
Шологон Наталію Іванівну – головного спеціаліста відділу звернень громадян виконкому міської ради
Міський голова Віктор Анушкевичус