Рішення міської ради  "Про приватизацію об'єкта комунальної власності за адрес..."  № 109-42 від 30.04.2024р. 
Документ №109 від 30.04.2024р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.05.2024 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(42  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 30.04.2024р.  № 109-42
 

Про приватизацію об’єкта комунальної власності за адресою: вул. Кисілевської, 40


Керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, частинами 5 та 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», рішенням Івано-Франківської міської ради від 17.01.2019 року № 3-23 «Про внесення змін до нормативних актів з питань приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська» із змінами, Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Затвердити висновок про вартість майна - нежитлових приміщень загальною площею 112,6 кв.м (літер А) на вул. Кисілевської, 40 у м. Івано-Франківську в сумі 1 570 150 грн. (один мільйон п’ятсот сімдесят тисяч сто п’ятдесят гривень 00 копійок) без ПДВ.

2. Приватизувати нежитлові приміщення загальною площею 112,6 кв.м,                               які розташовані в будинку за адресою: м. Івано-Франківськ,                                 вул. Кисілевської, 40, шляхом продажу з аукціону з умовами.

3. У разі якщо для участі в аукціоні з умовами з продажу об’єкта, вказаного у п. 2 цього рішення, не буде подано жодної заяви на участь в аукціоні з умовами, або у разі відмови єдиного покупця, який подасть заяву на участь в аукціоні з умовами з продажу цього об’єкта, переможця чи органу приватизації від підписання/затвердження протоколу аукціону або укладення договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, вважати скасованим пункт 2 цього рішення.

4. Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради (М. Вітенко):

- забезпечити опублікування інформації про приватизацію об’єкта, зазначеного в п. 2 цього рішення та інформаційного повідомлення в електронній торговій системі, на офіційному вебсайті Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради у строки, визначені чинним законодавством України;

- у разі настання обставин, зазначених в п. 3 цього рішення, вжити заходи для припинення приватизації об’єкта, зазначеного в  п. 2 цього рішення.

5. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).

Міський голова                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.