Рішення міської ради  "Про приватизацію об'єкта комунальної власності за адрес..."  № 111-42 від 30.04.2024р. 
Документ №111 від 30.04.2024р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.05.2024 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(42  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 30.04.2024р.  № 111-42
 

Про приватизацію об’єкта комунальної власності за адресою: с. Хриплин, вул. Лісова, 5


Керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, частинами 5 та 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна» та рішенням Івано-Франківської міської ради від 17.01.2019 року № 3-23 «Про внесення змін до нормативних актів з питань приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська» із змінами, Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Приватизувати нежитлові приміщення котельні загальною площею 286,9 кв.м, розташовані за адресою: с. Хриплин, вул. Лісова, 5, шляхом продажу з аукціону з умовами.

2. У разі, якщо для участі в аукціоні зі зниженням стартової ціни не буде подано жодної заяви на участь в аукціоні зі зниженням стартової ціни, або у разі відмови єдиного покупця, який подасть заяву на участь з продажу цього об’єкта, переможця чи органу приватизації від підписання/затвердження протоколу аукціону або укладення договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, вважати скасованим пункт 1 цього рішення.

3. Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради (М. Вітенко):

- забезпечити опублікування інформації про приватизацію об’єкта, зазначеного в п. 1 цього рішення та інформаційного повідомлення в електронній торговій системі, на офіційному вебсайті Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради  у строки, визначені чинним законодавством України;

- у разі настання обставин, зазначених в п. 2 цього рішення, вжити заходи для припинення приватизації об’єкта, зазначеного в  п. 1 цього рішення.

4. Після завершення приватизації об’єкта, вказаного у п. 1 цього рішення, комунальному підприємству «Благоустрій» Івано-Франківської міської ради зняти його з балансу в установленому законодавством порядку.

5. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).


Міський голова                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.