Рішення виконавчого комітету  "Про погодження на розміщення об'єктів тимчасової дрібно..."  № 560 від 02.05.2024р. 
Документ №560 від 02.05.2024р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків
Рішення виконавчого комітету  №692 від 13.05.2021р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

06.05.2024УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 02.05.2024р.  № 560
м.Івано-Франківськ
 


Про погодження на розміщення об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі квасомРозглянувши звернення ПРАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ХАРЧОСМАКОВА ФАБРИКА», керуючись ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 13.05.2021 року № 692 «Про Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків», виконавчий комітет міської ради

вирішив :

1.Погодити розміщення об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі квасом:

1.1.ПРАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ХАРЧОСМАКОВА ФАБРИКА» розміщення лотка для торгівлі квасом, загальною площею 2,0 м2, на вул. Дністровській, поруч будинку № 3 на період з 03 травня до 01 листопада 2024 року.

1.2.ПРАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ХАРЧОСМАКОВА ФАБРИКА» розміщення лотка для торгівлі квасом, загальною площею 2,0 м2, на вул. Кардинала Любомира Гузара, поруч будинку № 24 А на період з 03 травня до 01 листопада 2024 року.

1.3.ПРАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ХАРЧОСМАКОВА ФАБРИКА» розміщення лотка для торгівлі квасом, загальною площею 2,0 м2, на площі Привокзальній на період з 03 травня до 01 листопада 2024 року.

1.4.ПРАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ХАРЧОСМАКОВА ФАБРИКА» розміщення лотка для торгівлі квасом, загальною площею 2,0 м2, на вул. Січових Стрільців, поруч будинку № 13 на період з 03 травня до 01 листопада 2024 року.

1.5.ПРАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ХАРЧОСМАКОВА ФАБРИКА» розміщення лотка для торгівлі квасом, загальною площею 2,0 м2, вул. Галицькій, поруч зупинки громадського транспорту «Княгинин» на період з 03 травня до 01 листопада 2024 року.

1.6.ПРАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ХАРЧОСМАКОВА ФАБРИКА» розміщення лотка для торгівлі квасом, загальною площею 2,0 м2, на вул. Незалежності, поруч будинку № 73 на період з 03 травня до 01 листопада 2024 року.

1.7.ПРАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ХАРЧОСМАКОВА ФАБРИКА» розміщення лотка для торгівлі квасом, загальною площею 2,0 м2, на площі Міцкевича, поруч будинку № 2 на період з 03 травня до 01 листопада 2024 року.

2. Відповідно до п. 7.14 Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків погодження на розміщення надати без укладення договору на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності.

3. Відповідно до пункту 3.2 Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків при здійсненні дрібнороздрібної торгівлі та наданні послуг у сфері розваг забороняється здійснювати торгівлю:

 - продовольчими товарами, якщо при їх продажу відсутні умови для дотримання санітарних норм і правил, а також для додержання температурних режимів, умов зберігання та продажу цих товарів;

 - нефасованими і неупакованими продовольчими товарами з розносок, лотків, столиків, корзин, візків;

 -алкогольними напоями та тютюновими виробами;

 -дорогоцінними металами, коштовним камінням та виробами з них;

 -товарами, вільна реалізація яких заборонена, а також товарами, що не мають відповідного маркування, належного товарного вигляду, на яких строк придатності не зазначено або зазначено з порушенням вимог нормативних документів, строк придатності яких минув;

 -вогненебезпечними товарами побутової хімії, піротехнічними виробами тощо;

 - з використанням газобалонного обладнання для живлення кавомашин або іншого додаткового обладнання;

 -харчовими продуктами і напоями із застосуванням посуду одноразового використання за відсутності ємкостей для його збору і подальшої утилізації, а також повторне використання цього посуду;

  -на тротуарах, пішохідних доріжках, алеях, якщо не забезпечено проходу для пішоходів шириною 2 метрів і більше;

 - на газонах;

  - на зупинках громадського транспорту ближче, ніж 20 метрів у межах видимості в обидва боки тротуару від установленого дорожнього знаку, що позначає зупинку;

  - навпроти пішохідних переходів;

  - поруч пам’ятників.

4. У випадку здійснення реалізації харчових продуктів звернутись в Івано-Франківське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області для отримання відповідного погодження.

5. Об’єкти дрібнороздрібної торгівлі повинні мати належний естетичний вигляд, відповідати вимогам нормативних документів щодо дотримання санітарного стану, охорони праці, техніки безпеки тощо.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - директора Департаменту по взаємодії зі Збройними Силами України, Національною гвардією України, правоохоронними органами та надзвичайними ситуаціями Івано-Франківської міської ради Руслана Гайду.


Міський голова                                                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.