Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про внесення Подання щодо внесення змін до переліку зви..."  № 6 від 18.09.2019р. 
Документ №6 від 18.09.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 18.09.2019р.  № 6
м.Івано-Франківськ
 


Про внесення Подання щодо внесення змін до переліку звичайних  та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основіНа виконання постанови Центральної виборчої комісії від 24.01.2012 р. №11 “Про порядок утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Внести до Центральної виборчої комісії Подання щодо внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі на території Івано-Франківської  міської ради (додається).

2. Доручити відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету міської ради (Х.Дзюбак) надіслати Центральній виборчій комісії  Подання щодо внесення змін до переліку звичайних  та спеціальних  виборчих дільниць, утворених на постійній основі на території Івано-Франківської  міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради І.Шевчука.Міський голова                                                                Руслан МарцінківФайли:2011-2021 © Всі права застережено.