Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про встановлення меморіальної дощки..."  № 10 від 19.09.2019р. 
Документ №10 від 19.09.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 19.09.2019р.  № 10
м.Івано-Франківськ
 


Про встановлення меморіальної дошки


Керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком спорудження пам’ятників, встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дощок у м. Івано-Франківську, затвердженим рішенням міської ради  від 29.01.2017 р. № 367-9, на підставі протоколу засідання комісії з найменування або перейменування об’єктів благоустрою, спорудження пам’ятників, встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дощок у м. Івано-Франківську від 04.09.2019 р. № 2, на звернення Івано-Франківського національний технічного університету нафти і газу про вшанування пам’яті кандидата технічних наук, професора, першого завідувача кафедри інформаційно-вимірювальної техніки і промислової електроніки, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Дозволити Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу виготовити за спонсорські кошти та встановити меморіальну дошку Генріху Штамбергеру на фасаді будинку № 1 на вул. Шопена та забезпечити її підтримання в належному стані після встановлення.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Левицького.
Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.