Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 12 від 19.09.2019р. 
Документ №12 від 19.09.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 19.09.2019р.  № 12
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони маютьКеруючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 203 Цивільного Кодексу України, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного Кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право спільної власності на користування яким має дитина:

1.1.1. –- на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.–– на вулиці ––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, та –, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.2. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.– на вул.––, –– корп.–– в м.Івано-Франківську, право спільної власності на яку мають її діти ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.3. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частин кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має  дочка ––, –– року народження, за згодою, поданою її матір’ю –- органу опіки та піклування.

1.1.4. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.1.5. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.6. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право спільної власності на яку має ––, –- року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та його батьками –– та ––органу опіки та піклування.

1.1.7. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою має –– ,–– року народження, за згодою, поданою його батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.1.8. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частин кв.–– на вул.–– ,–– в м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою його батьками ––– та –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дітям житла:

неповнолітній ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладання договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної їй –– частини кв–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітньої ––, –– року народження, –– частини кв–– на вул.––, –– у с.–– –– району Івано-Франківської області.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини житла (майна):

1.3.1. Неповнолітньому –– ,–– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини –– частини майна, а саме: дачного будинку № ––  у –– товаристві «––» та земельну ділянку площею –– га, кадастровий номер –– у с.––  Івано-Франківської міської ради. Вважати таким, що втратив чинність –– рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від –– року №––.

1.3.2. –– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору дарування (купівлі-продажу) щодо придбання на ім’я дитини ––земельної ділянки площею –– га, яка розашована на вул.–– (поруч будинку №––), кадастровий номер ––.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.