Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд ..."  № 14 від 19.09.2019р. 
Документ №14 від 19.09.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 19.09.2019р.  № 14
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд

у м. Івано-ФранківськуКеруючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську, затвердженим рішенням міської ради від 15.12.2017 р. № 391-17, Положенням про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, літніх торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів, затвердженим рішенням міської ради від  15.12.2017 р. № 393-17, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


  1. Надати дозвіл на розташування терміном на один рік та затвердити:

1.1. Суб’єкту господарювання товариству з обмеженою відповідальністю «ВВК-Сервіс» архітектурний тип семи зблокованих тимчасових споруд загальною площею 111,7 м2, розташованих в ІІІ торговій зоні на вул. Молодіжній, між будинками № 36 та № 41, в межах орендованої земельної ділянки призначеної для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій.

1.2. Суб’єкту господарювання товариству з обмеженою відповідальністю «Зоряний птах»  архітектурний тип тимчасової споруди площею 29,75 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Вовчинецькій, 192.

1.3. Суб’єкту господарювання товариству з обмеженою відповідальністю «Зоряний птах» архітектурний тип тимчасової споруди площею 29,75 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Євгена Коновальця, 104 а.

1.4. Суб’єкту господарювання товариству з обмеженою відповідальністю «Зоряний птах»  архітектурний тип тимчасової споруди площею 15,22 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Євгена Коновальця, 104 а.

1.5. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди  площею 29,62 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Євгена Коновальця, 104 а.

1.6. Суб’єкту господарювання архітектурний тип двох зблокованих тимчасових споруд загальною площею 60,0 м2, розташованих в ІІІ торговій зоні на вул. Незалежності, 195.

  1. Паспорт прив’язки ТС оформляється управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності на підставі рішення виконавчого комітету міської ради про надання/продовження дозволу на розташування та затвердження архітипу ТС протягом десяти робочих днів.
  2. Після прийняття рішення виконавчого комітету міської ради про надання/продовження дозволу на розташування ТС, суб’єкт господарювання, протягом п’яти робочих днів, звертається (через Дозвільний центр м. Івано-Франківська) в управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради із заявою про укладення договору за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (крім суб’єктів господарювання, тимчасові споруди яких розташовані в межах приватизованих, орендованих чи наданих у постійне користування земельних ділянок).
  3. Впродовж 4-ох місяців з дати оформлення паспорта прив’язки, суб’єкт господарювання зобов’язаний привести зовнішній вигляд тимчасової  споруди у відповідність до паспорта прив’язки.
  4. Після приведення тимчасової споруди до архітипу, суб’єкту господарювання звернутися з заявою до управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності міської ради, в якій повідомити про виконання вимог паспорта прив'язки тимчасової споруди. Відхилення від паспорта прив'язки тимчасової споруди не допускається.
  5. У випадку невиконання цих вимог, паспорт прив’язки тимчасової споруди анулюється, а суб’єкт господарювання зобов’язаний в 30-денний термін демонтувати тимчасову споруду та привести елементи благоустрою, що використовувалась, до належного санітарно-технічного стану.
  6. Здійснювати контроль:

7.1. Управлінню архітектури, дизайну та містобудівної діяльності (О. Кошик) за виконанням суб’єктом господарювання пункту 5 рішення.

7.2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою (М. Смушак) за дотриманням суб’єктом господарювання вимог до зовнішнього вигляду тимчасової споруди та її експлуатаційного стану.

  1. У випадку  реалізації об’єктів капітального будівництва, інженерної інфраструктури, комплексного благоустрою території, тимчасова споруда підлягає демонтажу в місячний термін після повідомлення управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови  згідно розподілу посадових обов’язків.
Міський голова                                                                         Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.