Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про затвердження протоколу засідання комісії для формув..."  № 15 від 19.09.2019р. 
Документ №15 від 19.09.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 19.09.2019р.  № 15
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження протоколу засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числаКеруючись ст. 52,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877», рішення виконавчого комітету  від 08.08.2019 року № 921 «Про комісію для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1. Затвердити протокол засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 17 вересня 2019 року № 2 (додається).

2. Контроль за виконанням  рішення покласти на заступника міського голови О. Левицького.Міський голова                                                                 Руслан МарцінківФайли:2011-2020 © Всі права застережено.