Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 22 від 27.09.2019р. 
Документ №22 від 27.09.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 27.09.2019р.  № 22
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 203 Цивільного Кодексу України, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного Кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким має дитина:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– кв.–– на вул.––, ––, корп.–– в м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.2. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має син ––, –– року народження, без згоди батька ––.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дітям житла:

1.2.1. Неповнолітньому ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної йому ––– частини кімн.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітнього ––, –– року народження, –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.2.2. –– та –– від імені малолітніх ––, –– року народження, та ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належних їм –– частин кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітніх ––, –- року народження, –– частини та ––, –– року народження, –– частини буд.–– на вул.–– у с.–– Івано-Франківської міської ради, право користування яким має малолітній ––, –– року народження, за згодою, поданою його батьками –– та –– органу опіки та піклування, а також відповідних частин земельної ділянки кадастровий номер ––.

1.3. –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу щодо відчуження –– частини автомобіля ––, –– року випуску, номер шасі (кузова, рами) ––, державний реєстраційний номер ––, загальний легковий – загальний універсал-В, колір білий, рік випуску ––, та зняття вищезазначеного автомобіля марки –– з обліку в компетентних органах. Зобов’язати ––, виручені від продажу автомобіля ––, модель –– кошти покласти на відкритий на ім’я дитини ––, –– року народження, рахунок в АТ КБ «––» №––.

2. Відмовити –– у наданні дозволу на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, у зв’язку з відсутністю належних повноважень у представника довірителя.

3.Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

4. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

5. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.