Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про уповноваження інспекторів з паркування Управління т..."  № 25 від 27.09.2019р. 
Документ №25 від 27.09.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 27.09.2019р.  № 25
м.Івано-Франківськ
 


Про уповноваження інспекторів з паркування Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради розглядати справи про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів


З метою реалізації положень Конституції України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів» від 21.12.2017 року № 2262-VIII, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Уповноважити інспекторів з паркування Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради:

    1. Здійснювати у випадках, визначених Законом, розгляд справ про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою і третьою статті 122, частинами першою і другою статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладати адміністративні стягнення.
    2. Проводити тимчасове затримання транспортних засобів у випадках передбачених статтею 265-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

2. Відділу патронатної служби міської ради (В. Дротянко) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.Міський голова                                                                                      Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.