Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про внесення змін до рішень виконавчого комітету місько..."  № 71 від 09.10.2019р. 
Документ №71 від 09.10.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 09.10.2019р.  № 71
м.Івано-Франківськ
 


Про внесення змін до рішень виконавчогот комітету міської радиКеруючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з кадровими змінами,  виконавчий комітет міської ради


вирішив:

1. Внести наступні зміни:

- у пункт 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 24.05.2018р. № 552 «Про створення комісії щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України про виплату грошової компенсації» (зі змінами),

- у пункт 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 24.05.2018р. № 553 «Про створення комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації» (зі змінами), а саме:

- назву посади Петечел Нелі  Вікторівни  з «завідувач сектору правової і кадрової роботи,  юрист управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради» замінити на «начальник відділу з питань договірної і правової роботи управління капітального будівництва міськвиконкому».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                         Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.