Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 80 від 12.11.2019р. 
Документ №80 від 12.11.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 12.11.2019р.  № 80
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони маютьКеруючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 203 Цивільного Кодексу України, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного Кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», від 02.09.2015 р. №728 «Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким має дитина:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частини кв.– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.1.2. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою його батьком –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дітям житла:

1.2.1. Неповнолітньому ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної йому –– частини кімн.–– на вул.––, –– – у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітнього ––, –– року народження, –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Вважати таким, що втратив чинність п.–– рішення виконавчого комітету міської ради від –– року №––.

1.2.2. –– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної йому –– частини кв.–– на вул.––, –- у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітнього ––, –– року народження, – частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.2.3. –– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної йому цілої кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітнього ––, –– року народження, цілої кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.2.4. –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної йому –– частини кімн.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітнього ––, –– року народження, –– частини кв.–- на вул.––, –– в м.Івано-Франківську.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини житла (майна):

1.3.1. Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою матері –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.3.2. Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою батьків –- та –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.3.3. Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –- на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини –– частини кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьками –- та –– органу опіки та піклування.

1.4. –– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на одержання грошової компенсації за належну йому для отримання частину жилого приміщення. Повідомити батьків про необхідність використання даних коштів в інтересах дитини.

2. Відмовити у наданні дозволу органу опіки та піклування –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо придбання на його ім’я –– частини кв.–- на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має малолітня ––, –– року народження, за згодою, поданою її опікуном –– органу опіки та піклування, у зв’язку з невідповідністю укладення даного договору інтересам дитини, позбавленої батьківського піклування, та зменшенням обсягу її існуючих майнових прав.

3. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

4. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

5. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.