Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про затвердження плану діяльності виконавчого комітету ..."  № 95 від 15.11.2019р. 
Документ №95 від 15.11.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 15.11.2019р.  № 95
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження плану діяльності виконавчого комітету міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рікЗ метою забезпечення реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та відповідно до ст. ст. 7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет міської ради


вирішив:


  1. Затвердити план діяльності виконавчого комітету міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік (додається).
  2. Структурним підрозділам виконавчого комітету міської ради:
    1. При підготовці проєктів регуляторних актів узгоджувати їх з управлінням економічного та інтеграційного розвитку.
    2. Забезпечувати оприлюднення прийнятих регуляторних актів шляхом опублікування в газеті «Західний кур’єр» у термін до 10 днів після прийняття.
  3. Управлінню економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради (Н. Кромкач) опублікувати план діяльності виконавчого комітету міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік у газеті «Західний кур’єр» в термін до 10 днів після прийняття.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Р.Гайду.Міський голова                                                                              Руслан МарцінківФайли:2011-2020 © Всі права застережено.