Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про відзначення в місті Міжнародного дня людей з інвалі..."  № 97 від 15.11.2019р. 
Документ №97 від 15.11.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 15.11.2019р.  № 97
м.Івано-Франківськ
 


Про відзначення в місті Міжнародного дня людей з інвалідністюКеруючись ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою привернення уваги суспільства до вирішення проблем найбільш вразливих в соціальному плані верств населення, у зв’язку з проведенням 3 грудня Міжнародного дня людей з інвалідністю, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Затвердити заходи щодо відзначення в місті Міжнародного дня людей з інвалідністю у 2019 році (додаток).

2. Патронатній службі Івано-Франківської міської ради (В. Дротянко) організувати висвітлення заходів щодо відзначення в місті Міжнародного дня людей з інвалідністю в засобах масової інформації.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення  покласти на департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради (В.Семанюк).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                                  Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.