Проєкт рішення міської ради  "План перевірки стану військового обліку на 2020 рік..."  № 5 від 25.11.2019р. 
Документ №5 від 25.11.2019р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 25.11.2019р.  № 5
м.Івано-Франківськ
 


Про план перевірок стану

військового обліку в сільських

радах, на підприємствах, установах,

організаціях, навчальних закладах

на 2020 рікКеруючись Законами України «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних»  та з метою поліпшення його стану в 2020 році, розглянувши пропозиції виконавчого комітету міської ради, Івано-Франківська міська рада


вирішила:


1.Затвердити  план перевірок стану військового обліку в сільських радах, на підприємствах, в установах, організаціях, навчальних закладах на 2020 навчальний рік (додається).

2.Сільським головам сіл Вовчинець, Крихівці, Микитинці, Угорники та Хриплин:

- до 05 лютого 2020 року привести документацію щодо військового обліку в належний стан;

- до 01 лютого 2020 року проаналізувати стан справ щодо військового обліку призовників і військовозобов’язаних та спланувати конкретні заходи щодо покращення цієї роботи у відповідності до вимог  Закону України«Про військовий обов’язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних».


3.З метою упорядкування роботи комісії:

- визначити єдиний час початку проведення перевірки 9.00 година для всіх суб’єктів господарської діяльності відповідно затвердженого плану перевірок на 2020 рік;

- перенесення дати проведення перевірки проводити за погодженням з керуючим справами виконавчого комітету міської ради І.Шевчуком відповідно до звернень керівників суб’єктів господарської діяльності за наявності поважних причин.

4.Начальнику управління з питань надзвичайних ситуацій. мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів І.Влізлу при проведені перевірок стану військового обліку  на підприємствах, установах, організаціях, навчальних закладах, які знаходяться на території сіл Вовчинець, Крихівці, Микитинці, Угорники та Хриплина, а  також в мікрорайоні Опришівці виділяти службовий автомобіль.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Р. Гайду.Міський голова                                                        Руслан МарцінківФайли:2011-2020 © Всі права застережено.