Проєкт рішення міської ради  "Про приватизацію об'єктів комунальної власності..."  № 17 від 17.12.2019р. 
Документ №17 від 17.12.2019р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 17.12.2019р.  № 17
м.Івано-Франківськ
 


Про приватизацію об’єктів комунальної власностіКеруючись законами України «Про приватизацію державного і комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», «Про місцеве самоврядування в Україні», Методикою оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 року № 1891 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 року № 224), рішенням Івано-Франківської міської ради від 17.01.2019 року № 3-23 «Про внесення змін до нормативних актів з питань приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська», враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету від 17.12.2019 року №), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Затвердити висновки суб’єктів оціночної діяльності про вартість об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська, вказаних в додатку до цього рішення.

2. Приватизувати об’єкти приватизації, вказані в додатку до цього рішення, шляхом викупу орендарями за ціною продажу, вказаною у додатку до цього рішення.

3. Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (І. Гриненько) укласти договори купівлі-продажу об’єктів комунальної власності міста Івано-Франківська, вказаних у додатку до цього рішення.

4. Після завершення приватизації балансоутримувачам об’єктів, вказаних в додатку до цього рішення, зняти їх з балансу в установленому законодавством порядку.

5. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань оренди та приватизації комунального майна (С. Гаєвський).
Міський голова                                                                                          Руслан Марцінків2011-2023 © Всі права застережено.