Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв та ком..."  № 214 від 23.12.2019р. 
Документ №214 від 23.12.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 23.12.2019р.  № 214
м.Івано-Франківськ
 


Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв та комунальних послуг для виконавчих органів міської ради і підпорядкованих їм закладів бюджетної сфери на 2020 рік


       Керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 51 Бюджетного кодексу України, Законом України «Про енергозбереження», методичним положенням «Міжгалузеві норми споживання електричної та теплової енергії для установ і організацій бюджетної сфери України», враховуючи фактичне використання енергоносіїв та комунальних послуг у 2017-2019 р.р. виконавчими органами міської ради та бюджетними закладами, що фінансуються з міського бюджету, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


       1. Встановити на 2020 рік виконавчим органам міської ради (далі - виконавчі органи) та підпорядкованим їм закладам, що фінансуються з міського бюджету, ліміти споживання  енергоносіїв і комунальних послуг (далі – ліміти) згідно з додатком 1.

Ліміти встановлюються безпосередньо для забезпечення діяльності виконавчих органів і не регламентують обсягів споживання розміщених на їх території орендарів чи інших споживачів. 

       2. Керівникам виконавчих органів, зазначених у додатку, в термін до 25.01.2020р.:

2.1. На основі встановлених лімітів розробити квартальні та місячні обсяги споживання енергоносіїв та комунальних послуг для кожного закладу та установи, погодити їх з відділом енергозбереження та екології управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради (далі – відділ енергозбереження та екології) і своїми наказами довести до підпорядкованих їм закладів і установ (у разі їх наявності);

       2.2. Подати у відділ енергозбереження та екології поновлені списки призначених наказами відповідальних за ефективне використання енергоносіїв та комунальних послуг у виконавчому органі (далі – відповідальні у виконавчих органах) і кожному з підпорядкованих закладів із зазначенням контактних телефонів;

       2.3. Наказами про встановлення лімітів споживання енергоносіїв та комунальних послуг передбачити персональну відповідальність керівників підпорядкованих закладів та установ за дотримання доведених лімітів.

       3. Відповідальним у виконавчих органах щомісячно, до 10 числа місяця, наступного за звітним, надавати електронною поштою у відділ енергозбереження та екології звіт про фактичне використання енергоносіїв і комунальних послуг у натуральних та грошових показниках, а також щоквартально (електронною поштою з наступним письмовим підтвер-дженням) - аналіз дотримання лімітів, завізований головним бухгалтером виконавчого органу. Звіт та аналіз подаються за формою згідно з додатком 2. У разі понадлімітного споживання до звітів додавати пояснюючу записку і план заходів для забезпечення виконання встановлених лімітів.

       4. Департаменту освіти та науки (І.Максимчук), департаменту культури (Н.Загурська), управлінню охорони здоров’я (М.Бойко) з метою забезпечення функціонування муніципальної системи енергетичного моніторингу (далі - МСЕМ) забезпечити щоденне внесення даних про споживання енергоносіїв і комунальних послуг підпорядкованими закладами в базу даних МСЕМ.

5. Персональну відповідальність за дотриманням виконавчими органами встановлених лімітів несуть їх керівники. Оплата понадлімітного споживання енергоносіїв і комунальних послуг здійснюється за рахунок власних надходжень бюджетних установ.

6. Управлінню економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради (Н.Кромкач):

6.1. Забезпечити постійний моніторинг споживання енергоносіїв та комунальних послуг закладами і установами, що фінансуються з міського бюджету;

6.2. Контролювати дотримання міськими бюджетними закладами доведених лімітів та внесення ними інформації про споживання енергоносіїв та комунальних послуг в базу даних МСЕМ;

6.3. Забезпечити координацію впровадження енергоощадних заходів у бюджетних закладах міста.

7. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради (Н.Кромкач).

8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.Міський голова                                                                                Руслан МарцінківФайли:2011-2020 © Всі права застережено.