Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про постановку на облік громадян, які бажають отримати ..."  № 228 від 26.12.2019р. 
Документ №228 від 26.12.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 26.12.2019р.  № 228
м.Івано-Франківськ
 


Про постановку на облік громадян, які бажають отримати земельну ділянку для будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель та спорудКеруючись Положенням про умови постановки на облік громадян, які бажають отримати земельну ділянку для будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, яке затверджене рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 05.05.2016 року №321 зі змінами відповідно до рішення виконавчого комітету від 15.09.2016 року №601, виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Поставити на облік при виконавчому комітеті громадян, які бажають отримати земельну ділянку для будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд з дати написання заяви, згідно додатку.

2. Зняти з обліку громадян, які бажають отримати земельну ділянку для будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд:

2.1. Климчука Михайла Михайловича - учасник бойових дій

2.2. Симчича Василя Романовича - учасник бойових дій

2.3. Яківціва Володимира Петровича - учасник бойових дій

2.4. Соломку Петра Миколайовича - учасник бойових дій

2.5. Макара Володимира Петровича - інвалід війни ІІІ групи

У зв’язку з набуттям у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.

Відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Миколу Вітенка.
Міський голова                                                                        Руслан МарцінківФайли:2011-2020 © Всі права застережено.