Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про встановлення гастрономічного рекорду України "Найбі..."  № 246 від 30.12.2019р. 
Документ №246 від 30.12.2019р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає



ПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 30.12.2019р.  № 246
м.Івано-Франківськ
 


Про встановлення гастрономічного рекорду України «Найбільший банош»



Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 04.08.2016 року № 529 «Про затвердження Положення про дрібно- роздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська», з метою ознайомлення з культурою та звичаями нашого народу та проведенням  на належному рівні різдвяно-новорічних свят, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Комунальному підприємству «Центр розвитку міста та рекреації» (Р.Василюк) забезпечити організацію та проведення гастрономічного рекорду України «Найбільший банош» 11 січня 2020 року на Вічевому майдані.

2. Управлінню охорони здоров‘я міської ради (М.Бойко) забезпечити медичне обслуговування на період проведення заходу.

3. Комунальному підприємству «Муніципальна варта» (М.Шутак) залучити додатково необхідну кількість працівників для забезпечення належної охорони та забезпечення громадського порядку на період проведення заходу.

4. Комунальній установі «Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба» (О.Бевський) забезпечити та взяти під контроль виконання протипожежних заходів під час проведення заходу.

5. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради (І.Влізло) здійснювати обстеження території поблизу місць проведення заходу на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів та вогнезаймистих речовин, здійснювати координацію роботи правоохоронних органів та пожежно-рятувальних служб.

6. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М.Смушак) надати турнікети для проведення заходу.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М.Вітенка.





Міський голова                                                                             Руслан Марцінків



2011-2020 © Всі права застережено.